Mokyklinės uniformos


Rasinys apie uniformas. Rasinys apie mokyklines uniformas. Uniformu privalumai. Rasinys apie mokykline uniforma. Mokyklines uniformos rasinys. Uniformos mokyklines. Rasinelis apie uniformas. Mokyklinė uniforma rasinys. Mokyklinę uniforma. Mokykliniu uniformu privalumai.

Pastaruoju metu tarp mokinių vis dažniau aptariama aktuali tema – uniformos mokyklose. Dauguma tikina, kad jos trukdo vystytis individualumui, savito stiliaus suvokimui, likusieji mano, kad uniformos „sulygina“ turtuolius ir vidutiniokus. Tačiau tai tik vos keletas pliusų ir minusų kalbant apie privalomus drabužius mokyklose. Kokie gi iš tiesų uniformų privalumai ir trūkumai?

Dauguma tikina, kad jos trukdo vystytis individualumui, savito stiliaus suvokimui, likusieji mano, kad uniformos sulygina turtuolius ir vidutiniokus.

Vienoda apranga gali pakenkti vaikų kūribingumui. Dabar moksleiviai, ypač paaugliai, save išreiškia per aprangą. Versti vaiką kasdien vilkėti uniformą prilygtų bausmei. Kai kurie mokyklų psichologai tikina, kad privaloma uniforma mokinį gali varžyti. Esą mokyklinės uniformos mažina moksleivių individualumą. Tačiau kėdainiuose vienos gimnazijos direktosius turi kitokią nuomonę apie uniformas mokyklose. o po pamokų renkis kaip nori! - sako v. Saulius. Tai replika tiems, kurie negali pakęsti uniformų, nes šios neva neleidžia išreikšti savo individualumo. galų gale, - svarsto direktorius, - jei labai nori, gali susigalvoti kokį ryškų raištelį ar dar ką, kas padės atrodyti kitaip. pasak v. Sauliaus, jų mokykloje tvarka nėra tokia jau griežta. Jam yra tekę lankytis jėzuitų gimnazijose užsienyje, kur net batai, kojinės, marškiniai ir mokykliniai krepšiai yra uniformos dalis.

  • Microsoft Word 11 KB
  • 2011 m.
  • 1 puslapis (498 žodžiai)
  • Mokykla
  • Mantas
  • Mokyklinės uniformos
    10 - 2 balsai (-ų)
Mokyklinės uniformos. (2011 m. Kovo 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/mokyklines-uniformos.html Peržiūrėta 2021 m. Vasario 27 d. 18:19
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo