Motyvacija materialinis ir moralinis skatinimas


Materialinis skatinimas. Vitlaima.lt. Pramonės organizacijos moralinis darbuotojų skatinimas. Darbuotoju moralinis skatinimas. Kulturos darbuotoju motyvacijos reiskinys. Darbuotojų motyvacija įmonėje darbo objektas.

Santrauka. Įvadas. Darbo objekto, motyvacijos teorijos ir informacinių šaltinių bei metodų apžvalga. Darbo objektas. Motyvacijos teorijos ir informacinių šaltinių bei metodų apžvalga. Motyvacijos teorijos analizė. Motyvacijos samprata ir reikšmė, teorijos lyginimas. Pagrindinės motyvacijos teorijos ir jų taikymas. Materialinio ir moralinio skatinimo sistemos taikymas. Uab „vitlaima“ motyvacijos ir motyvavimo taikymas. Darbuotojams taikomos motyvavimo sistemos. Darbuotojų motyvacija. Išvados ir pasiūlymai. Terminų ir sąvokų žodynas. Literatūros sąrašas.

Temos aktualumas. Akivaizdu, jog kiekvienos pelno siekiančios organizacijos ir įmonės tikslas yra būtent pelnas. Šis reiškinys labai priklauso nuo to, kaip įmonės darbuotojai žiūri į savo pareigas, bei įmonės gerovę. Įmonės vadovai, norėdami, kad jų verslas klestėtų, turi atsirinkti patikimus ir kvalifikuotus darbuotojus.

Problematika. Motyvacijos nebuvimas ar netaikymas turi didelę (neigiamą) įtaką įmonių pelnui, tai neatsiejama kiekvienos iš jų gyvavivmo dalis. Darbe tiriamos motyvacijos buvimo ar nebuvimo problemos ir naudos uždarojoje akcinėje bendrovėje „Vitlaima“.

Darbo objektas: motyvavimo priemonės įmonėje „Vitlaima“.

Darbo tikslas: išanalizuoti motyvacijos reikšmę, darbuotojų motyvavimo būdus ir jų poveikį įmonės valdymui.

Darbo uždaviniai:

1.Išanalizuoti darbuotojų motyvavimo svarbą ir apibūdinti motyvacijos teorijas, materialinio ir moralinio skatinimo būdus, jų poveikį įmonės valdymui.

2.Išanalizuoti, kaip UAB „Vitlaima“ vadovai motyvuoja savo darbuotojus.

3.Išanalizuoti įmonės darbuotojų motyvacijos lygį.

Darbo metodai.

Mokslinės – teorinės literatūros analizė, lyginamoji analizė. UAB „Vitlaima“ motyvacijos sistemos stebėjimas ir analizė. Taip pat įmonės duomenų analizė.

  • Vadyba Kursinis darbas
  • Microsoft Word 63 KB
  • 2013 m.
  • 23 puslapiai (5595 žodžiai)
  • Universitetas
  • Saulius
  • Motyvacija materialinis ir moralinis skatinimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Motyvacija materialinis ir moralinis skatinimas. (2013 m. Gegužės 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/motyvacija-materialinis-ir-moralinis-skatinimas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 22:59
×