Narkotikai Viešosios politikos formavimas ir analizė


Įvadas. Narkomanijos sąvoka. Narkomanija. Priklausomybės rūšys. Narkotinės medžiagos. Narkotinių medžiagų sąvoka. Motinos žemės įstatymas bolivijoje. Tyrimo metu apklaustų asmenų nuomonės, apie gamtosaugą. Tyrimo metodika. Tyrimo dalyviai. Išvados. Literatūros sąrašas.

į gyvybės įvairovę (pasisakant prieš genetiškai modifikuotą „gyvybę“, kuri laikoma pavojinga),

Kiekybiniame tyrime buvo apklausti atsitiktine tvarka pasirinkti 14 asmenų, kurių amžius nuo 18 iki 55 metų. Apklausoje dalyvavo 5 moterų ir 9 vyrai. Apklaustųjų amžius buvo sugrupuotas tam tikrais amžiaus intervalais: nuo 18 iki 25 metų - 3; nuo 26 iki 35 metų – 6; nuo 36 iki 45 metų – 2, bei nuo 46 iki 55 metų - 3 apklaustieji. Respondentų taip pat buvo prašoma nurodyti savo išsilavinimą – vidurinį išsilavinimą turi 4 respondentai, aukštesnįjį – 3 ir aukštąjį – 7 apklaustieji. Visiems tyrimo dalyviams buvo užtikrintas konfidencialumas bei anonimiškumas, taip pat buvo konkrečiau paaiškinta ko siekiama išsiaiškinti šiuo tyrimu ir kur bus naudojami gauti duomenys.

Ar pritariate tam tikrų teritorijų apsaugai ribojant jose žmogaus ūkinę veiklą

Išanalizavus literatūros šalninius išaiškėjo autorių nuomonė, kad tėvų skyrybos turi įtakos:

1.1. įvairaus amžiaus vaikams, kurie šį periodą išgyvena skirtingai. Skaudžiausiai skyrybų pasekmes patiria paaugliai.

1.2. ne tik vaiko asmenybės vystymuisi, bet ir tolimesniems asmeninio gyvenimo ypatumams.

Galima teigti, kad tėvų skyrybos vaikus paliečia tiek, kiek šeimoje stiprios vertybės, materialinė padėtis, taip pat daug kas priklauso nuo skyrybų priežasčių.

Maslauskaite (2005). Šeima ir šeimos politika. Neokonservatyvios politikos gairės. Vilnius.

  • Viešasis administravimas Referatas
  • Microsoft Word 32 KB
  • 2014 m.
  • 9 puslapiai (1594 žodžiai)
  • Universitetas
  • Gytis
  • Narkotikai Viešosios politikos formavimas ir analizė
    10 - 3 balsai (-ų)
Narkotikai Viešosios politikos formavimas ir analizė. (2014 m. Sausio 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/narkotikai-viesosios-politikos-formavimas-ir-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 18:23
×