Pamokos planas: ugdymo vikrumas


Kūno kultūros pamokos planas – konspektas. Dalykas Kūno kultūra. Pamokos vykdymo vieta ir data sporto salė. Klasė. Pamokos tikslas ugdyti vikrumą ir suteikti teigiamas emocijas žaidžiant žaidimus. Pamokos uždaviniai tobulinti bėgimą, šoklumą ir laipiojimą, formuoti mėtymo įgūdžius. Pamokos trukmė 30 min. Inventorius krepšinio kamuoliai.


I.Judrusis žaidimas: „Bėgimas su kamuoliu“. Salėje prie linijos išrikiuojama grupė mokinių ir nurodoma vieta, iki kurios galima bėgti. Nurodyta kryptimi mokiniai stipriai paridena kamuolį ir bėga iki nurodytos vietos, stengdamiesi jį pralenkti.

I.Ramusis žaidimas: Mokiniai susėda ant grindų ratu, mokytojas pasako bet kokią raidę ir mokiniai iš tos raidės sako daiktavardžius, kuris nesugalvoja, iškrenta iš žaidimo.

Užduotys atliekamos nuo krepšinio aikštelės galinės linijos iki vidurio linijos. Gryžtama einant. Šie pratimai organizmą parengia pagrindiniai pamokos daliai.

Tempimai atliekami stovint po to sėdint ant grindų, lėtai ir atsargiai. Užlaikyti po kelias sekundes.

Mokiniai išdėstomi taip, kad vienas kitam nesimaišytų, žiūrima, kad neperžengtų linijos, pribėgtų iki nurodytos vietos ir tiesiai bei pakankamai stipriai paridentų kamuolį.

Stebėti, kad mokiniai laikytu nedidelius tarpus, bei lystu vienos po kito.

Mokytojas stebi ir žaidžia kartu bei tikrina ar mokiniai sako teisingus žodžius.

  • Microsoft Word 9 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 3 puslapiai (382 žodžiai)
  • Universitetas
  • Lukas
  • Pamokos planas: ugdymo vikrumas
    10 - 2 balsai (-ų)
Pamokos planas: ugdymo vikrumas . (2017 m. Gegužės 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/pamokos-planas-ugdymo-vikrumas.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 29 d. 02:58
×
107 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo