Pasaulio religijos skaidrės


Skaidres apie religijas. Skaidrės apie pasaulio religijas. Skaidres apie religijas nemokamai. Pasaulio religijos prezentacija. Religija skaidres. Europos religijos skaidres. Pasaulio religijos islamas. Pasaulio religijo , pristatymas. Religines skaidres. Pasaulines religijos.

Budizmas. Hinduizmas. Islamas. Judaizmas. Krikščionybė.

Budizmas – pasaulinė religija, atsiradusi šiaurės Indijoje I tūkstantmečio pr. m. e. Viduryje. Budizmo pradininku laikomas Sidharta Gautama (apie 560–480 m. pr. m. e.), gavęs Budos vardą.

Budos mokymas propaguoja žmogaus tobulėjimą ir moko, kad žmogus pats kuria savo likimą. Budistinis mąstymas nepripažįsta vieno asmens garbinimo – žmogaus ar dievo. Budistų tikslas – atbusti pačiam ir padėti išsigelbėti iš skausmingų atgimimų visoms kitoms būtybėms; galutinis atbudimo (nušvitimo) tikslas – nirvana.

Hinduizmas (seniau – induizmas) – religija, atsiradusi Indijos subkontinente, vyraujanti Indijos religija. Terminas "hinduizmas" yra svetimos kilmės, patys hinduistai savo religiją linkę vadinti "Sanatana Dharma", kas išvertus iš sanskrito reiškia "amžinasis įstatymas".

  • MS PowerPoint 1897 KB
  • 2012 m.
  • 26 puslapiai
  • Ugne
  • Pasaulio religijos skaidrės
    10 - 2 balsai (-ų)
Pasaulio religijos skaidrės. (2012 m. Gegužės 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/pasaulio-religijos-skaidres.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 01 d. 09:55
×
110 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo