Pastatų vandentiekis ir nuotakynas


Lietaus nuotakynas. Pastato vandentiekis. Lauko vandentiekis ar lauko nuotakynas. Vandentiekis referatas. Vandentiekio diplominis. Vandentiekio kursinis. Vandentiekio ir nuotakyno debitu skaiciavimas. Slėginiai lauko nuotakynai. Sleginiai nuostoliai nuotakynas. Darbas vandentiekyje.

Pastatų vandentiekio ir nuotakyno kursinio projekto užduotis. Aiškinamasis skaičiuojamasis raštas. Bendras kursinio projekto aprašymas. Pastato šaltojo vandentiekio tinklo skaičiavimas ir skaitiklio parinkimas. Pastato karštojo vandentiekio skaičiavimas. Buitinio nuotakyno skaičiavimas. Lietaus nuotakyno skaičiavimas. Medžiagų ir įrenginių specifikacija. Literatūros sąrašas. Grafinė dalis. Situacijos planas su projektuojamu pastatu ir projektuojamais inžineriniais tinklais. Pastato rūsio, aukšto planai su projektuojamų sistemų tinklais,prietaisais ir įrengimais. Vandentiekių ir nuotakynų aksonometrinės schemos. Lauko vandentiekio nuotekų ir lietaus nuotekų kiemo išilginiai profiliai.

Vandentiekių ir nuotakynų aksonometrinės schemos .

Lauko vandentiekio nuotekųpastato inžinerinė įranga suprojektuota aukštų sekcijos su rūsiu gyvenamajam namui vilniaus mieste. Name yra 25 butai.

Pastate suprojektuotas apatinio skirstymo šakotas vandentiekis. Name yra šalto vandentiekio stovai. Šiam vandentiekiui parinkti skersmenys, apskaičiuoti greičiai ir slėgio nuostoliai vamzdyne. Šaltasis vandentiekis prijungtas prie gatvės tinklo, kurio vamzdžio skersmuo-400 mm, įgilinimas-2,0 m, slėgis - 35,0 m. V. S.

Suprojektuotas karštasis vandentiekis, buitinis ir lietaus nuotakynas. Numatyti tiekiamieji ir grįžtamieji karšto vandentiekio stovai, 10 buitinių nuotekų stovai ir lietaus nuotekų stovai.

Karštasis vandentiekis projektuojamas kaip apatinio skirstymo dvivamzdis tinklas su rankšluosčių džiovintuvais ant cirkuliacinių stovų, kurie yra įrengti voniose. Karštas vanduo ruošiamas pastate. Karštasis vandentiekis apskaičiuotas dviem režimais : ėmimo ir cirkuliaciniu. Skaičiavimais nustatyti vamzdžių skersmenys, vamzdžiais tekančio vandens greičiai, slėgio nuostoliai vamzdyne, karšto vandens debitas.

Buitinių nuotekų šalintuvo sistema yra vamzdinė su vėdinamais stovais. Skaičiavimais nustatyti vamzdžių skersmenys d ir nuolydžiai i. Nuotekos surenkamos ir teka į gatvės nuotekų tinklą. Lauko buitinių nuotekų vamzdžio skersmuo-200 mm, įgilinimas-4,00 m. Lietaus nuotakyno stovas įrengiamas pastato sekcijos sienoje, kuri nesiriboja su gyvenamaisiais kambariais. Lietaus nuotakyno lauko tinklo vamzdžio skersmuo-700 mm, o įgilinimas-4,70 m. Šiems tinklams taip pat nustatyti vamzdžių skersmenys, nuolydžiai, patikrinta, kad vanduo nepatvenktų įlajų.

Suvartojamo vandens kiekiui nustatyti parinktas akcinės bendrovės vilimeksas vandens skaitiklis g250es, kurio skersmuo 50 mm.

  • Microsoft Word 93 KB
  • 2010 m.
  • 19 puslapių (3069 žodžiai)
  • Universitetas
  • Janė
  • Pastatų vandentiekis ir nuotakynas
    10 - 2 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Pastatų vandentiekis ir nuotakynas. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/pastatu-vandentiekis-ir-nuotakynas.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 21 d. 04:21
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo