Pažintinė kelionė aplink Ispaniją skaidrės


Pažintinė kelionė aplink Ispaniją. Ispanija. Ispanija yra žinoma dėl savo įvairiapusio kultūrinio paveldo. Ispanija – puiki vieta atostogom. Ispanija - daugelio pamėgta atostogų šalis. Kultūra. Pabuvojusi Ispanijoje truputį susipažinau ir su šios šalies kultūra. Ispanijos delikatesas. Pagrindinis Ispanų valgis. Didysis bulius. Čia yra didisys bulius,kuris pagamintas iš metalo. Pramogos. Aplankius Ispaniją buvo keista matyti visur tiek daug treniruoklių. Vasara. Vasarą ispanai labai dažnai praleidžia gyvendami kempinguose. Pavasaris ir ruduo. Ankstyvą pavasarį ar. Žiema. Manau, kad į Ispaniją verta važiuoti ne tik dėl jūros ir saulės.


Pabuvojusi Ispanijoje truputį susipažinau ir su šios šalies kultūra. Žmonės ten labai draugiški ir paslaugūs. Ispanai turi kitokį pasisveikinimo būdą negu Lietuvos gyventojai, jie sveikinasi bučiuodami į vieną ir į kitą skruostą, o lietuviai spaudžia ranką sveikindamiesi.

Pagrindinis Ispanų valgis yra paelja. Žmonės dažnai važiuoja į kitas šalis išbandyti ką nors naujo, taip pat ir man nuvykus į Ispanija teko paragauti ispanų firminio patiekalo.

Čia yra didisys bulius,kuris pagamintas iš metalo, yra Santa Barbaros miestelyje pačiame vidury Ispanijos. Pirmą kartą pamačiau tokio didžio bulių, kuris pagamintas iš metalo.

Aplankius Ispaniją buvo keista matyti visur tiek daug treniruoklių. Šie treniruokliai eina per visą centro gatvės kelkraštį. Žmonės gali leisti laiką miesto centre.

  • MS PowerPoint 1372 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (355 žodžiai)
  • Mokykla
  • Zivile
  • Pažintinė kelionė aplink Ispaniją skaidrės
    10 - 2 balsai (-ų)
Pažintinė kelionė aplink Ispaniją skaidrės. (2017 m. Vasario 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/pazintine-kelione-aplink-ispanija-skaidres.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 13 d. 17:51
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo