Pramoniniai automatiniai jungikliai


Iliustracijų sąrašas. Įvadas. Automatiniu jungikliu savybės ir ypatumai. Pagrindinės pramoninių automatinių jungiklių savybės į kurias atsižvelgiama. Kokybė. Galimybė panuodoti elektromagnetines pavaras, ir išplėtimo gnybtus (pvz. Nepriklausomų, minimalios įtampos atkabiklių, papildomų ir signalinių kontaktų panaudojimas ir sumontavimo paprastumas. Reguliuojami šiluminis (0,63-1)xIn ir elektromagnetinis atkabiklis(6-12)xIn. Galimybė mechaniškai blokuoti automatinio jungiklio rankenėlę ON arba OFF padėtyse. Nedidelių amperažų (20-125A) pramoniai atomatiniai jungikliai, turi turėti galimybę montuoti ir ant DIN 35mm bėgelio, ir ant plokštės. Mechanines blokuotes, kuomet naudojamas maitinimas is 2 ar daugiau elektros šaltinių Pramoninio automatinio jungiklio kokybę geriausiai apibūdina atjungimo geba (kA), t Trumpo jungimo srovės ribojimas Record PlusTM  automatiniame jungiklyje. Pagrindiniai faktoriai veikiantys grandinę trumpo jungimo atveju. Literatūra.

•, kai reikia prijungti 240 arba 120mm2 kabelį) kartu su automatiniu jungikliu,

• galimybė mechaniškai blokuoti automatinio jungiklio rankenėlę ON arba OFF padėtyse,

• nedidelių amperažų (20-125A) pramoniai atomatiniai jungikliai, turi turėti galimybę montuoti ir ant DIN 35mm bėgelio, ir ant plokštės,

Nepriklausomų, minimalios įtampos atkabiklių, papildomų ir signalinių kontaktų panaudojimas ir sumontavimo paprastumas akualiausias įmonėms montuojančioms elektros skydus, o kartu prižiūrinčioms minėtąją įrangą ir elektros tinklus. Vidinių priedų montavimo paprastumas pasiekimas, dėka novatoriško korpuso konstrukcijos. Norint sumontuoti nepriklausomą, minimalios įtampos atkabiklius, papildomus ar signalinis kontaktus pakanka nuimti specialų dangtelį, įstayti reikiamą priedą, išvesti valdymo ar kontrolės laidus atgal užfiksuoti dangtelį. Žemiau pateikiamas 3 paveikslėlis, kuriame parodyta, kaip greičiau negu per 10sekundžių ir ypatingai paprastai sumontuojamas papildomas kontakatas į 400A automatinį jungiklį.

Šiuolaikinis automatinis jungiklis turi reguliuojamus šiluminį (0,63-1)xIn ir elektromagnetinį atkabiklius (6-12)xIn (C ir D išjungimo charakteristikas). Šiluminis atkabiklis IR išjungia autmatinį jungiklį, kai esti šiluminė perkrova, o elektromagtenis atkabiklis Ii išjungia, kai esti trumpasis jungimas. Paveiksle 4 yra pateiktas reguliuojamo šiluminio IR ir elektromagnetinio Ii atkabiklio ribos

Galimybė mechaniškai blokuoti pramoninio automatinio jungiklio rankenėlę OFF padėtyse, reikalinga norint apsaugoti nuo nesangcionuoto įjungimo.

pav 9 Magnetinio atstumimo poveikiai

Išanalizuotos ir įvertintos pramoninių automatinių jungiklių savybės, kurios teigia, kad svarbiausia kokybė, galimybės techniškai leidžiančios lengviau ir patogiau dirbti, bei svarbiausia, kad būtų galimybė montuoti jungiklius atitinkamose vietose palei poreikius.

Apžvelgus pramoninų jungiklių montavimo savybes, galiu teigti, kad jie montuojami gana paprastai, su paprastais įrankiais ir nešvaistant brangaus darbo laiko prireikus greit pakeičiami.

Susipažinus su nagrinėjamu srovės ribojimo Record PlusTm pramoniniu jungikliu ir nustačiau, kad su šiuo jungikliu daug greičiau išjungiama srovė trumpo jungimo metu, daug mažesnės trumpo jungimo srovių pikinės reikšmės bei išskiriama energija, šis jungiklis sumažina energijos tiekimo grandinių pažeidimus iki minimumo, suteikia maksimalią sistemos apsaugą.

  • Elektronika Referatas
  • Microsoft Word 448 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 15 puslapių (2045 žodžiai)
  • Kolegija
  • Simonas
  • Pramoniniai automatiniai jungikliai
    10 - 6 balsai (-ų)
Pramoniniai automatiniai jungikliai. (2015 m. Gegužės 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/pramoniniai-automatiniai-jungikliai.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 14:20
×