Reklamos technologijų namų darbas


Reklamine,namu,darbai,. Reklamoje pavaizduoti objektai, kompozicija. Namu darbai: sukurti reklama. Technologijų namų darbai. Reklamos technologijų kursinis darbas. Namu darbai reklama. Reklamos plakato analizė. Technologijų namų darbo. Reklamos namu darbas. Reklamos technologijos.

Įvadas. I-ojo projekto analizė. Ii- ojo projekto analizė. Iii- ojo projekto analizė. Reklamos technologijų tikslas padėti studentams suprasti reklamą, jos suptilybes ir pasitelkus fantaziją ir kitas reklamas, pabandyti sukurti savo reklamą. Reklamos objektas. Reklmos objektas yra alų gaminanti įmonė, kuri reklamuoja savo produktą. Reklamos subjektas. Reklamos subjektas yra tam tikra žmonių grupė, kuri mėgsta alų; didelė dalis vyrų auditorijos. Idėja. Kurdama šį reklaminį projektą norėjau, kad tai būtų neįprasta, šokiruotų. Neįprasta tai, kad antrame reklamos plane pavaizduoti tualetai. Kompozicija. Reklaminiame plakate, antrame plane pavaizduoti purvini tualetai. Pirmame- alaus pilna taurė. Apačioje užrašas „tikrai lietuviška“. Koloritas. Plakato fonas yra gan ryškus, vyrauja ruda, raudona, tamsiai pilka spalvos. Jos yra tarpusavyja susimaišiusios todėl sudaro purvo įspūdį. Gyvibingumo suteikia taurė, kurios spalvos yra balta ir geltona. Plakatą pagyvina užrašas „tikrai lietuviška“. Užrašo raidės yra spausdintinės ir baltos.

Rvv04m studentė julija vaišner.

Dėstytojas reklamos technologijų tikslas padėti studentams suprasti reklamą, jos suptilybes ir pasitelkus fantaziją ir kitas reklamas, pabandyti sukurti savo rreklamos subjektas.

Idėja.

Kompozicija. Pirmame- alaus pilna taurė. Apačioje užrašas tikrai Lietuviška .

Koloritas. Plakatą pagyvina užrašas tikrai Lietuviška .

Kompozicija. Reklaminiame plakate pavaizduota mieganti moteris užsikėlusi koją prie galvos. Moters plaukai pavaizduoti purūs ir ilgi. Užrašas užkeikimai veikia. , reiškia, kad reklamuojamas šampūnas turi magišką poveikį plaukams. Prie užrašo pavaizduoti reklamos objekto reklamuojami poduktai.

Koloritas. Plakato fonas tamsus, vyrauja juoda, mėlyna, ruda, žydra spalvos. Gyvibingumo suteikia pavaizduoti reklamuojami produktai, kurių spalvos yra šviesios: balta, oranžinė. Tai turėtų atkreipt vartotojų dėmreklamos poveikis. Reklama turėtų būti veiksminga, nes mano manymu ji yra įdomi. Ši reklama turėtų paveikti moterišką auditoriją, kuriai ir yra skirta.

Reklamos originalumas. Reklamos reklamos objektas. Reklamos objektas yra vitaminus pardavinėjanti įmonė, idėja. Kurdama šį reklaminį projektą norėjau, kad tai būtų subtili, paprasta reklama. Paprastumas yra tame, kad joje nėra jokių galvoti verčiančių vaizdų ar akį atkreipiančių spalvų. Idėja buvo ta, kad moteris vartojanti šiuos vitaminus atrodo ir jaučiasi sveika bei graži.

Kompozicija. Reklaminiame plakate pavaizduota graži moteris. Žemiau pavaizduotas reklamuojamas produktas – vitaminai. Reklamuojamas produktas pavaizduotas dėžutėje, kuri atidaryta ir apšviesta. Kairėje dėžutės pusėje pavaizduoti blizgučiai, kurie suteikia magiško vaizdo.

Koloritas. Plakato fonas yra neryškus, vyrauja šviesios spalvos: kūno spalva ir prie jos deranti auksinė. Gyvibingumo suteikia auksinė dėžutė su reklamuojamu produktu.

Reklamos priemonės. Tai yra spausdintinė reklama.

  • Microsoft Word 7 KB
  • 2010 m.
  • 6 puslapiai (541 žodžiai)
  • Kolegija
  • Gustė
  • Reklamos technologijų namų darbas
    10 - 1 balsai (-ų)
Reklamos technologijų namų darbas. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/reklamos-technologiju-namu-darbas.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 24 d. 22:55
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo