Riešutų aliejus, jo panaudojimo galimybės medicinoje, kosmetologijoje


Įvadas. Augaliniai aliejai. Graikinių riešutų aliejus. Panaudojimas kosmetologijoje. Panaudojimas medicinoje. Inca inchi riešutų aliejus. Panaudojimas kosmetologijoje. Panaudojimas medicinoje. Lazdynų riešutų aliejus. Panaudojimas kosmetologijoje. Panaudojimas medicinoje. Migdolų riešutų aliejus. Panaudojimas kosmetologijoje. Panaudojimas medicinoje. Žemės riešutų aliejus. Panaudojimas kosmetologijoje. Panaudojimas medicinoje. Išvados. Informacijos šaltiniai.


Kiekvienas privalo nusimanyti apie sveikatą, rūpintis grožiu, žinoti, kaip elgtis ir kaip gyventi, kad būtų kuo sveikesnis, tvirtesnis ir ,,amžinai“ jaunas. Tam būtina turėti pagrindinės naujausios informacijos apie riešutų aliejus, kurie iš pažiūros gali būti visiškai nesvarbūs, tačiau labia reikalingi žmogui ir jo organizmui.

Darbo tikslas – teoriškai panagrinėti riešutų aliejus, sužinoti jų svarbą kosmetologijoje ir medicinoje.

pagerėja kraujotaka ir smegenų veikla, slopina riebalų formavimąsi kepenyse, mažėja uždegimų tikimybė.

Intensyviai drėkina ir minkština sausą odą, nes sudėtyje turi daug amino rūgščių.

Apibendrinant augalinius aliejus jie ne visada gali būti ir natūralūs ir ekologiški, reikia labai atidžiai pasidomėti prieš renkantis bet kokį augalinį aliejų.

Kiekvienas riešutų aliejus kosmetologijoje turi savo pliusų, tačiau labiausiai pasikartojantis – odos drėkinimas, jos minkštinimas.

Riešutų aliejų yra labai įvairių, todėl veiksmingiausias būdas išvengti bet kokios žalos – prieš naudojant vieną ar kitą aliejų atidžiai juo pasidomėti, prireikus apsilankyti pas gydytoją ar kosmetologą, kad pacientui būtų išrašytas būtent tam sutrikimui gydyti skirtas aliejus.

  • Microsoft Word 222 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (1710 žodžiai)
  • Kolegija
  • Ieva
  • Riešutų aliejus, jo panaudojimo galimybės medicinoje, kosmetologijoje
    10 - 2 balsai (-ų)
Riešutų aliejus, jo panaudojimo galimybės medicinoje, kosmetologijoje. (2018 m. Rugsėjo 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/riesutu-aliejus-jo-panaudojimo-galimybes-medicinoje-kosmetologijoje.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 18 d. 03:12
×