Rinkodaros veiklos planavimas Maxima


Mikro aplinka maxima. Maxima rinkodara. Maxima planavimas. Maxima marketingo planas. Prekybos sales isplanavimas maximose. Maxima imones planavimas. Maxima veiklos planavimas. Marketingo strategija tobulinimas maxima. Maxima veiklos planas.

Įvadas. Maxima lt perspektyvos. Maxima lt veikla, misija ir tikslai. Maxima lt rinkodaros aplinkos analizė. Įmonės mikroaplinka. Įmonės makroaplinka. Maxima lt swot analizė. Prekių realizavimo politika. Prekių asortimentas. Įmonės serviso politika. Išvados ir pasiūlymai. Literatūra.

Mažmeninė prekyba yra viena sparčiausiai besivystančių ir didžiausių ekonomikos sričių visose trijose Baltijos valstybėse. Šios šakos plėtrai daugiausia įtakos turi didėjanti žmonių perkamoji galia, šalies rinkos užkariavimas. Konkurencija mažmeninės prekybos srityje yra ypatingai didelė, riboti yra ir rinkos plėtros ištekliai, tad rinkos žaidėjams nėra lengva pritraukti klientus, ir jie priversti ieškoti naujų priemonių, kaip didinti savo pajamas. Konkuruojama ir bendrame Baltijos šalių lygmenyje. Pagrindinis ir didžiausias šios rinkos žaidėjas Lietuvos bendrovė MAXIMA LT, aktyviai įsiskverbė į Latvijos rinką ir užėmė lyderio pozicijas, ji taip pat plečia investicijas Estijoje bei kitose Vidurio ir Rytų Europos valstybėse.

Siekiant ilgalaikės sėkmingos veiklos mažmeninės prekybos rinkoje, būtina sekti ir stebėti konkurentų veiksmus, jų siūlomų prekių kainas ir kokybę, bei teikiamas papildomas paslaugas, vartotojų poreikius, analizuoti galimus naujų prekių įvedimo, bei asortimento praplėtimo veiksmus, marketingo planus, kurie atitiktų prekybos centro galimybes ir resursus.

Darbo tikslas: išanalizuoti įmonės verslo aplinką ir numatyti rinkodaros tobulinimo galimybes.

Darbo uždaviniai:

Ištirti įmonės mikroaplinką ir makroaplinką;

Atlikti marketingo komplekso ir SWOT analizę;

Pasiūlyti priemones rinkodaros tobulinimui.

  • Microsoft Word 53 KB
  • 2013 m.
  • 16 puslapių (3438 žodžiai)
  • Kolegija
  • Jolita
  • Rinkodaros veiklos planavimas Maxima
    9 - 1 balsai (-ų)
Rinkodaros veiklos planavimas Maxima. (2013 m. Kovo 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/rinkodaros-veiklos-planavimas-maxima.html Peržiūrėta 2020 m. Balandžio 02 d. 15:13
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo