Šalies finansų sistemos pagrindinių elementų sąsajos tyrimo pristatymas


Finansų sistemos elementai. Namų ūkiai. Verslo sektorius. Valstybinis sektorius. Namų ūkių svarba šalies ekonomikai. Verslo svarba šalies ekonomikai. Valstybinio sektoriaus svarba šalies ekonomikai. Tarpusavio sąveika su kitais elementais (ITarpusavio sąveika su kitais elementais (IIMakroekonominiai rodikliai. Bvp. Infliacija. Infliacija ir namų ūkiai. Infliacija ir verslo sektorius. Infliacija ir vyriausybės sektorius. Nedarbas. Nedarbas ir namų ūkiai. Nedarbas ir verslo sektorius. Nedarbas ir vyriausybės sektorius. Investicijos. Investicijos ir finansų sistemos elementai.


Namų ūkiai- tai grupė asmenų, kurie tvarko bendrą namų turtą, priima ekonominius sprendimus.

Šalies ūkinių vienetų, turinčių juridinio asmens teisę, veikiančių komerciniais pagrindais, gaminančių prekes ar teikiančių paslaugas visuma.

Ekonomikos sektorius, kuris apima įvairius valstybinio lygio nuosavybę ir valstybinį vartojimą. .

Padidėjus infliacijai, sumažėja realus darbo užmokestis; Didėjant infliacijai, mažėja prekių ir paslaugų skaičius, kurį būtų galima įsigyti už tą pačią pinigų skumą Nuvertėja skolos, santaupos Didėja mokesčiai.

Dėl padidėjusios infliacijos, sumažėja realus darbo užmokestis, tai sukelia naudą verslo sektoriui Konkurencija verslo sekturiuje mažina infliacijos augimą.

Dėl nedarbo sunkau surenkamas valstybės biudžetas Prastėja ekonominė šalies gerovė Nedarbas smarkiai susijęs su šešėline ekonomika.

Investavimas garantuoja didelę grąžą, priešingai nei pinigų kaupimas, iš kurio jokios grąžos negauni Investuodami jūs daug greičiau sukaupsite reikiamą pinigų sumą asmeniniams tikslams Dėl infliacijos nuvertėja pinigai, todėl norint, kad santaupos išlaikytų savo vertę, juos reikia investuoti.

  • MS PowerPoint 1291 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 32 puslapiai (752 žodžiai)
  • Universitetas
  • Egle
  • Šalies finansų sistemos pagrindinių elementų sąsajos tyrimo pristatymas
    10 - 2 balsai (-ų)
Šalies finansų sistemos pagrindinių elementų sąsajos tyrimo pristatymas . (2018 m. Gegužės 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/salies-finansu-sistemos-pagrindiniu-elementu-sasajos-tyrimo-pristatymas.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 28 d. 20:44
×
107 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo