Savižudybė, sielos stiprybė ar nusikaltimas


Savižudybė. Kodėl žmonės bando nusižudyti? Argi nėra visi savižudžiai pamišę? Ar kalbos apie savižudybę jos neskatina dar labiau? Tai kas gali padėti žudytis sumaniusiam žmogui? Kaip man suprasti, kad kažkas man svarbus ruošiasi žudytis? Man šiek tiek nepatogu; ar negalima to tiesiog praleisti? Tai ką aš galiu padaryti? Pagalba? Svarstymai? Bet ar svarstymai nėra tik bergždžias laiko gaišimas? Kalbėti, kalbėti, kalbėti. Reikia tik kalbėti. Kaip tai gali padėti? Kaip veikia telefono paramos linijos? O kaip aš? Ar aš kuo nors rizikuoju? Kaip savižudybė paveikia šeimą ir draugus? Palaukit; juk savižudybė neteisėta! Argi tai nesustabdo? Argi žmogus neturi teisės žudytis, jei jis to nori? Pastabos:.

Bandymai žudytis, mintys apie savižudybę dažnai yra požymis, kad žmogus nepajėgia susidoroti, dažniausiai dėl kokio nors įvykio ar eilės įvykių, kurie jam yra labai traumuojantys ar kankinantys. Dažniausiai šitie įvykiai praeis, jų poveikis galės būti sušvelnintas arba jų neįveikiamumas palaipsniui išnyks, jei žmogus galės priimti konstruktyvius sprendimus apie savo elgesį krizinėje situacijoje, kai ji yra pačioje blogiausioje stadijoje. Kadangi tai gali būti labai sunku, šis straipsniukas yra bandymas pagilinti žinias apie savižudybes, kad galėtume lengviau suprasti ir padėti kitiems žmonėms krizės metu, o taip pat kaip patiems ieškoti pagalbos arba priimti geresnius sprendimus.

  • Microsoft Word 6 KB
  • 2013 m.
  • 2 puslapiai (543 žodžiai)
  • Ieva
  • Savižudybė, sielos stiprybė ar nusikaltimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Savižudybė, sielos stiprybė ar nusikaltimas. (2013 m.). https://www.mokslobaze.lt/savizudybe-sielos-stiprybe-ar-nusikaltimas.html Peržiūrėta 2025 m. Gegužės 22 d. 19:25
Peržiūrėti darbą
×
75 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo