Socialinio darbo su šeima metodo pritaikymas praktikoje


Atvėjo aprašymas. Metodo atlikimo numatyta trukme. Veiklos pristatymas. Grupės santykių sociograma. Diskusijų grupėse yra tokie vaidmenis. Grupės struktūra apibūdinti kiekvieną grupės narį , jo vaidmenį grupėje.

Praktika atlikau Socialiniu paslaugų centre, krizių padalinyje. Mano praktikos metų krizių centre, buvo apgyvendintos 7 moteris su vaikiais ir 1 vyras su vaikų.

narių komunikaciją. Taip pat pamačiau kaip grupė plėtojasi, kokia yra jos raida ir dinamika. Dalyviai: Rasa, Ramunė, Marius, Dalia, Kristina, Renata, Andželika, Asta.

Užsiėmimo tikslas yra skatinti gerus santykius tarp vaikų ir tėvų. Aptarti bendras problemas su kuriomis susiduria vieniši tėveliai auginantis savo vaikus, pasinaudoti kitų tėvelių pagalbomis (patarimais) auginant vaikus, užkirsti kelią problemoms auginant vaikus.

Susitikimo pradžioje pasisveikiname, per pirmąjį susitikimą susipažįstame su tėvais, aptariame rūpimus klausimus , sugalvojame taisykles, per kitus užsiėmimus aptarsime ankstesnius susitikimus, aptariame namų darbus (vaiko stebėjimas ir fiksavimas, pagal atitinkamą temą), žiūrime filmų epizodus. Mokomės vaikams nustatyti ribas, kaip išmokti sakyti ne, koreguojančių nurodymų praktika, kokias taikyti prasmingas bausmes, kaip parodome savo vaikams dėmesį ,tėvų patirtis ir diskusijos.

  • Sociologija Rašinys
  • Microsoft Word 21 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 5 puslapiai (669 žodžiai)
  • Sandra
  • Socialinio darbo su šeima metodo pritaikymas praktikoje
    10 - 4 balsai (-ų)
Socialinio darbo su šeima metodo pritaikymas praktikoje. (2015 m. Spalio 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/socialinio-darbo-su-seima-metodo-pritaikymas-praktikoje.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 20:01
×