Šokio praktika


Mokyklos valdymo struktūros, šokio būrelio vadovo, šokio dalyko programos ,tradicinių kultūrinių renginių aprašas. Vesto renginio aprašas. Šokio pamokų planai. Šokio kūrybiškumo ugdymo pamokos planas. Teorinė pamoka-diskusija šokio tema. Kontrolinė šokio pamoka.


Mokykloje vyksta aktyvios pertraukos kurių metu mokiniai šoka ritminius šokius. Mokiniai labai aktyvūs ir džiaugiasi šiomis pertraukomis.

Mokykloje organizuojamos tradicinės šventė: penktokų krikštynos, mokyklos šventė, talentų šou, pilietiškumo pamokos, skirtos Vasario 16-ajai, aerobikos šventė, Kaziuko mugė, angliškų dainų konkursas , chorų šventė, Piemenėlių sekminės, vasaris- sveikos gyvensenos mėnuo.

Laiminga ši mokykla, turinti rūpestingus tėvus, kūrybingus ir aktyvius mokytojus, gabius, talentingus savo vaikiškumu žavius mokinius.

Sporto šventės devizas: ,,Daug svarbiau dalyvauti, nei nugalėti“. Vyraujantis elementas buvo tautinės vėliavos spalvos. Renginyje dalyvavo mokytojai, mokiniai ir jų tėveliai.

Šventės dalyvius pirmoji pasveikino mokyklos direktorė Rima Šustarevienė, o renginio vedėjai dalyvius supažindino su programa.

Energingai ir šventiškai nusiteikti padėjo jaunosios mokyklos ritminio šokio šokėjos. Pasipuošusios šventiniais atributais, vadovaujamos kūno kultūros mokytojos šokėjos nepaliko dalyvių abejingų ir visus įtraukė į šokio ritmą. Tai buvo masinė mankšta, kurios tikslas parengti ir išjudinti visus dalyvius tolesnei sportinei veiklai.

Pasibaigus šokių ritmams, buvo duotas startas komandinėms judriosioms estafetėms. Jose dalyvavo Geltonųjų, Žaliųjų, Raudonųjų ir Vyčio spalvų komandos, kurias sudarė mokytojai, mokiniai ir jų tėveliai. Visiems dalyviams reikėjo rungtyniauti penkiose estafetėse, varžovai turėjo pademonstruoti ne tik savo fizines savybes, bet ir sporto šakų: futbolo, krepšinio, grindų riedulio, elementus bei jų junginius. Po estafečių varžybų dalyviai pailsėjo pabendravo, dalyvavo bendroje draugystės fotosesijoje. Kaip dera, po varžybų nugalėtojai, prizininkai ir kitaip pasižymėję dalyviai buvo apdovanoti, paskelbti greičiausi, taikliausi, sumaniausi, elegantiškiausi ir kitokie dalyviai.

Kokia šventė be krepšinio? Krepšinis visiems visada patinka, todėl antroji dalis buvo skirta šiai svarbiausiai Lietuvoje sporto šakai. Dalyvavo visos komandos. Apibendrinant sporto šventę norisi pažymėti visų dalyvių aktyvumą, sportiškumą ir draugiškumą. Tautinių spalvų bendruomenės šventė praėjo įdomiai. Visi šventės dalyviai galėjo pabūti bendraminčių būryje, pabendrauti, parungtyniauti.

Dėkojame visiems mokiniams, jų tėveliams, kurie nepagailėjo brangaus laisvo laiko, visiems mokytojams. Tikime, kad šis renginys taps tradicinis, nes jau vyksta antri metai. Todėl nesakome viso gero, bet sakome iki naujų susitikimų sporto salėje!!!

4.Dubens, kelių, pėdos pratimai, šuoliukai, kartoti 6–8 kartus

Judesys atliekamas judant į šoną (kairį ir dešinį), vėliau ratu. Rankos laikomos prieš save sukryžiuotos krūtinės aukštyje. Pradžioje skaičiuojant, vėliau su muzika.

Kviečiama pakartoti išmoktus judesius greitesniame tempe.

Vaikai noriai šoko, vykdė užduotis.Klasė labai aktyvi,didžioji dauguma yra berniukai kurie labai aktyvūs ir iniciatyvūs.

Kojų siūbavimo pratimai atliekami gulint, kartoti 16 kartų. Tempas greitas.

Siūbuoja rankos (krenta pirmyn, užlaikomos pakilę atgal), kartojama 4 kartus.

per 4 skaičius prisėsti, per 4 skaičius pakilti, kartojama 2 kartus;

Pratimas kartojamas stovint lygiagrečiai, pirmoje ir antroje pozicijose. Tempas greitas.

Pakartotinai stebi ištraukas, užsirašo, fiksuoja naujus pastebėjimus ir atradimus.

Šokio ir judesio terapijoje gali būti naudojami šie metodai:

Vaikai noriai šoko, vykdė užduotis. Didelę įtaką pamokai daro vaikų ir mokytojo santykiai, jų pažinimas, supratimas. Kaip ir tikėjausi, vaikai atvirai reiškė mintis, pasisakė noriai. Džiaugiausi. Tik pamokos pabaigoje, vaikai buvo triukšmingesni, bet šiaip visą pamoką retai teko juos drausminti. Po pamokos buvau pilna energijos ir teigiamų emocijų.

  • Microsoft Word 120 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 31 puslapis (6106 žodžiai)
  • Universitetas
  • Neringa
  • Šokio praktika
    10 - 9 balsai (-ų)
Šokio praktika. (2016 m. Vasario 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/sokio-praktika.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 01 d. 04:54
×
110 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo