Sporto klubas verslo planas Obeliskas


Kūno kultūros klubas „ OBELISKAS “. Verslo aprašymas. Firmos aprašymas. Verslo tikslai ir galimybės. Paslaugos aprašymas. Rinkos apžvalga. Konkurencijos analizė. Potencialūs konkurentai. Marketingo planas. Kainų politika. Paslaugų teikimo procesas. Reklama ir rėmimas. Paslaugos teikimo aprašymas. Aerobikos treniruotė. Kūno dizainas. Treniruotės su „ Kettler “ treniruokliais. Dušo paslauga. Patalpos ir įrengimai. Savininkės buhalterės pareigos. Savininko teisės. Darbuotojų tesės. Administracinio pobūdžio darbą dirbantys darbuotojai. Organizacinė struktūra. Rizikos veiksniai. Reikalingas kapitalas ir jo panaudojimas. Finansinės ataskaitos. Pelno ataskaita 2003m. –. Ekonominiai rodikliai Grynasis pelningumas. Turto metinė grąža. Nenuostolingumo taškas lūžio taškas. Kūno kultūros klubo “ OBELISKAS ” sporto inventorius. Kūno kultūros klubo “ OBELISKAS ” aerobikos salėje. Kūno kultūros klubo “ OBELISKAS ” treniruoklių salėje.

Mokant iš karto už 3 mėnesius 20 % nuolaida.

„Sekundėje“ reklama taip pat pasirodys 4 kartus į savaitę.

Šioje plačiau aprašysiu paslaugas ir jų teikimą. Kūno kultūros klubas „Obeliskas“ pajėgs per dieną aptarnauti 60 klienčių.

Treniruotės su „ Kettler“ treniruokliais. Šios treniruotės vyks atskiroje treniruoklių salėje, kur bus įrengta gera vėdimo, apšvietimo sistemos. Ant sienų bus prikabinėta veidrodžių. Šioje salėje dirbs viena trenerė, kuri patarinės, parodys kaip naudotis treniruokliais. Jei klijentėms iškils kokių tai klausimų galės kreiptis į ją tiesiogiai. Pirmą kartą atėjusiai klientei parodys kaip naudotis treniruokliais.Teisingai atlikti pratimus parinktus programos. Salėje gros ritminga muzika, kad būtu smagiau sportuoti. Treniruotė treniruoklių salėje truks 1,5 valandos.

Dušo paslauga. Klientės po treniruotės galės pasinaudoti dušo paslauga. Dušui skirtoje patalpoje bus įrengtos dvi dušo kabinos, taigi vienu metu dušu galės pasinaudoti dvi klientės.

Išsinuomotos patalpos bus netoli miesto centro, judrioje vietoje, kur dažnai vaikšto ir važinėja žmonės. Prie šio pastato yra patogus privažiavimas, erdvi automobilių stovėjimo aikštelė.Patalpos bus išsinuomotos iš fizinio asmens, lengvatinėmis sąlygomis (žemesne, nei rinkos kaina). Šis pastatas buvo neseniai pastatytas, viskas yra naujai įrengta, todėl remonto išlaidų artimiausiu metu tikrai nebus. Norint plėsti įmonės veiklą bus galima sudaryti su numuotoju ilgalaikę nuomos sutartį ir išsinuomuoti visą pastatą. Bendras pastato plotas yra 240 cm2 .

Kūno kultūros klubas „Obeliskas“ tiekėjai bus UAB „Sporto pasaulis“, kuris įsikūręs Vilniuje. Aš šią įmonę pasirinkau todėl, nes jos tiekimo sąlygos man buvo priimtiniausios. Ji siūlo labai platų sporto inventoriaus pasirinkimą ir daugelio gamintojų, o taip pat man buvo svarbi ju teikiama paslauga, tai yra jie užsakytą inventorių pristato pirkėjams visoje Lietuvoje. O taip pat jie taiko nuolaidas, jei vienu metu yra užsisakomas didelis kiekis inventoriaus.

  • Verslas Verslo planas
  • Microsoft Word 364 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 36 puslapiai (5086 žodžiai)
  • Universitetas
  • Redukas
  • Sporto klubas verslo planas Obeliskas
    10 - 7 balsai (-ų)
Sporto klubas verslo planas Obeliskas. (2016 m. Sausio 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/sporto-klubas-verslo-planas-obeliskas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 06:12
×