Statybinių prekių asortimentas UAB “Bauhof” įmonėje


Informacinių šaltinių apžvalga. Įvadas. Statybinių prekių asortimentas ir medžiagų savybės Teoriniu aspeku. Mineralinės rišamosios medžiagos bei gaminiai iš jų. Stiklo gaminiai. Keramikos gaminiai ir jų savybės. Metalo statybinės prekės. Medžio statybinės prekės. Popieriaus medžiagos ir gaminiai. Plastmasės medžiagos ir gaminiai. Statybinių medžiagų ce ženklinimas. Uab „Bauhof“. Uab “Bauhof” veikla. Uab “ Bauhof” statybinių prekių asortimentas. Vartotojų nuomonės tyrimas apie Uab „ bauhof“ statybinių prekų asortimentą. Išvados ir pasiūlymai. Literatūra. Priedų sąrašas Priedas anketos pvz. Priedas anketos suvestine.

Mano pasirinkta kursinio tema “ statybinių prekių asortimentas UAB “ BAUHOF” įmonėje”. Rašant šį darbą remiausi tokiais autoriais ( rašytojais) : Mieldažienė R. Ne maisto prekių asortimentas Homo liber, 2006; Pajuodis A. Prekybos marketingas Vilnius Eugrimas, 2005; taip pat internetiniais šaltiniais.

Iš internetinių šaltinių buvo sužinota, kad yra dvi žaliavų rūšys, tai medžiagos iš augalinių medžiagų ir iš gamtinių uolienų. Gamtinės medžiagos: natūralaus akmens medžiagos, užpildai, lydytos medžiagos, o augalinių medžiagų: durpės, šiaudai, linai, nendrės, mediena. Mediena ypač dabar vertinama, nes tai natūralus, ekologiškas produktas.

Temos aktualumas: kiekvienai šiandieninei prekybos įmonei yra aktualu nustatyti kaip ji formuos savo prekių asortimento struktūrą, nes tinkamai suformuotas prekių asortimentas gali būti įmonės sėkmės ( ne sėkmės) rodiklis.

Darbo objetas: UAB “ BAUHOF” asortimentas.

Darbo tikslas: išanalizuoti statybinių medžiagų asortimentą UAB “ BAUHOF” įmonėje.

Darbo uždaviniai:

1.Išanalizuoti statybinių medžiagų klasifikaciją;

2.Išnagrinėti statybinų medžiagų ženklinimą;

3.Apžvelgti UAB” Bauhof” statybinių prekių asortimentą;

4.Ištirti pirkėjų požiūrį apie UAB “ BAUHOF”statybinių prekių asortimentą.

  • Marketingas Kursinis darbas
  • Microsoft Word 75 KB
  • 2014 m.
  • 26 puslapiai (4347 žodžiai)
  • Universitetas
  • Anzelina
  • Statybinių prekių asortimentas UAB “Bauhof” įmonėje
    10 - 4 balsai (-ų)
Statybinių prekių asortimentas UAB “Bauhof” įmonėje. (2014 m. Balandžio 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/statybiniu-prekiu-asortimentas-uab-bauhof-imoneje.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 14:06
×