Strateginis planavimas Įmonės modernizavimas ir inovacijų diegimas


Inovaciju diegimas imoneje. Inovaciju planavimas. Naujoviu diegimas x imoneje. Įmonių modernizavimas. Inovacijos diegimas. Inovaciju diegimas skaidres. Inovacijos imoneje. Kaip imonese diegiami pardavimai. Nauju inovaciju diegimas imonese. Inovacijos rizikos analizė.

UAB „Plungės jonis“ gamybos priemonių modernizavimas ir inovacijų diegimas. Santrauka. Įvadas. Įmonės pristatymas. Įmonės valdymas ir darbuotojai. Įmonės plėtros strategija. Rinkos analizė. Rinkos strategija. Inovacijų diegimas. Investicijos ir finansavimas. Pardavimų prognozė. Finansinis planas. Rizikos analizė. Projekto tikslas. Išvados. Literatūra.

. Kokybės valdymo, apliTechnologiniai reikalavimai geležinkelių, automobilių keliųinvesticinio projekto tikslas - su europos sajungos struktūrinių fondų parama įsigyti naujus specializuotus įrenginius ir įrengti modernų gamybinį kompleksą, galinčius užtikrinti pažangias, inovatyvias geležinkelių bei jų įrenginių tiesimo ir remonto technologijas bei aukštą atliekamų darbų kokybę.

Uždaroji akcinė bendrovė plungės jonis pagal lr svv įstatymą priskiriama smulkaus ir vidutinio verslo įmonių grupei, dinamiškai plėtojama statybos bendrovė, veikia šalies transporto infrastruktūros kokybės palaikymo ir tobulinimo srityje. Bendrovė tiesia ir remontuoja privažiuojamuosius ir vietinius geležinkelius, remontuoja ir tiesia automobilinius kelius ir gatves, remontuoja tiltus, stato ir remontuoja kelių infrastruktūros aptarnavimui reikalingus pastatus ir statinius. Veiklą pradėjusi 1993 m. Plungėje kaip melioracijos ir statybos darbų vykdytoja, bendrovė sėkmingai dirba jau daugiau kaip dešimt metų. 2004 m. Pardavimų pajamų gauta 21,949 mln. Lt (beveik kartus daugiau negu 2002 m. Ir 30 procentų daugiau negu 2003 m. ), 1,999 mln. Lt grynojo pelno (9,3 proc. Daugiau negu 2003 m. ). Šiuo metu UAB plungės jonis dirba 215 darbuotojų, bendrovės ilgalaikio turto balansinė vertė viršija mln. Lt.

ženklų gamybos apimčių, pardavimo pajamų ir grynojo pelno padidėjimą iš esmės nulėmė naujų veiklos sričių – kelių ir jų infrastruktūros remonto, atnaujinimo ir priežiūros – įsisavinimas. Įdiegta kokybės valdymo sistema pagal iso 9001 standartą padeda bendrovei sėkmingai konkuruoti šiame rinkos sektoriuje.

Bendrovės ilgalaikė veiklos strategija yra orientuota į geležinkelių ir jų infrastruktūros statybos bei remonto darbus. Siekiama dalyvauti visuose skelbiamuose konkursuose tiek geležinkelių, tiek ir automobilinių kelių infrastruktūros remonto ir modernizavimo darbams atlikti. Numatoma įsisavinti ir pasiūlyti užsakovams naujas paslaugas, kurių bendrovė anksčiau neteikė – kompleksinį geležinkelio pervažų atnaujinimą, naudojant gumines perdangas, kartu atliekant ir automobilių kelių dalies bei sankasos renovaciją, geležinkelio bėgių tvirtinimo ir sankasos formavimo darbus, pritaikant juos didesniems greičiams. Aukštos kokybės darbų atlikimui užtikrinti, prisitaikant prie vis griežtėjančių kokybės ir aplinkos apsaugos reikalavimų, būtina naudoti inovatyvias technologijas, reikalinga atitinkama moderni technika ir jos būklę palaikanti moderni gamybinė bazė, aukštos kvalifikacijos darbuotojai ir tinkamos jų darbo sąlygos.

  • Microsoft Word 174 KB
  • 2012 m.
  • 45 puslapiai (11246 žodžiai)
  • Universitetas
  • Alicija
  • Strateginis planavimas Įmonės modernizavimas ir inovacijų diegimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Strateginis planavimas Įmonės modernizavimas ir inovacijų diegimas. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/strateginis-planavimas-imones-modernizavimas-ir-inovaciju-diegimas.html Peržiūrėta 2021 m. Vasario 25 d. 07:22
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo