Sveika gyvensena referatas


Sveika gyvensena referatai. Referatas apie sveika gyvensena. Referatas sveika gyvensena. Referatas sveikata. Sveika gyvensena referatas nemokamai. Žmgaus gyvensena skaidres. Sveikas gyvenimo budas referatas. Skaidres apie sveika mityba nemokama. Referatai apie sveika gyvensena nemokami. Mityba ir sveika gyvensena referatas.

Įvadas. Vėžys. Jėga. Lankstumas. Ištvermė. Vikrumas ir jo ugdymas. Greitumas ir reakcija. Išvados. Literatūra. Sveikata suprantama kaip gera fizinė, psichinė ir socialinė žmogaus būklė. Sveikata – tai asmeninis žmogaus turtas. Jis priklauso nuo genetikos, fizinių, socialinių bei ekonominių veiksnių, o daugiausiai nuo žmogaus elgsenos. Žmonės skirtingai elgiasi su savo sveikata. Ne visi žino kaip reikia ja rūpintis, bet ir žinantis ne visada tai daro. Per daug paviršutiniškas žiūrėjimas į savo sveikatą ir savitvardą, atveda prie daugybės fizinių ir psichinių ligų. Protingai organizuodami savo gyvenimą, žmonės galėtų išvengti daugybės rūpesčių ir gyventų ilgiau.

Nors vėžinės ląstelės palyginus su kitomis visada pirmauja ir pasisavina visas naudingiausias maisto savybes, tačiau jos turi ir minusų, yra galimybė jas išnaikinti natūraliai. Per didelis vėžinės ląstelės „gobšumas“ veda ją į pražūtį, nes ji netūrėdama saiko iš paprasto geriamo vandens pasiima daug gerų jo savybių, todėl didelis kiekis vandens jas tiesiog naikina, jos plyšta ir neatsistato.

Antioksidantai: žalia, juoda arbata, kakava. Alyvuogių aliejus, pomidorai, vynuogės, melionai. Taip pat svogūnai ir česnakai, nors jie neturi cheminių medžiagų reikalingų organizmui, tačiau turi imunitetą stiprinantį poveikį.

Lavinant ištvermę svarbu parinkti pratimus, kurie lavina tas organizmo sistemas,kurios yra atsakingos už aukštą darbingumo lygį ištvermės pratimuose.

 Santykinis intensyvumas išreiškiamas % nuo maksimalaus širdies susitraukimų dažnio (ŠSD) arba % nuo maksimalaus deguonies sunaudojimo (MDS). MDS - tai rodiklis, atspindintis konkretaus individo aerobinių procesų galingumą. Atliekant nuosekliai sunkėjantį darbą, deguonies suvartojimas didėja proporcingai darbo galingumui, tačiau tik iki tam tikros ribos, kurią pasiekus, deguonies suvartojimas nebedidėja, nors darbo galingumas dar nėra maksimalus. Šis didžiausio suvartojamo deguonies kiekis ir vadinamas maksimaliu deguonies suvartojimu – MDS (angl. VO2max.) 40 – 60 % MDS laikomas vidutiniu (saikingu) intensyvumu.

  • Microsoft Word 393 KB
  • 2016 m.
  • 19 puslapių (3538 žodžiai)
  • Universitetas
  • Aurelija
  • Sveika gyvensena referatas
    10 - 1 balsai (-ų)
Sveika gyvensena referatas. (2011 m. Gegužės 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/sveika-gyvensena-referatas.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 03 d. 09:47
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo