Teatro meno funkcijos


Viduramziu teatras. Teatro menas lietuvoje. Skaidres apie teatra. Teatro funkcijos. Viduramziu teatras lietuvoje. Teatro menas referatas. Teatras referatai. Teatro raida lietuvoje. Estetine teatro funkcija. Teatro meno.raidos.etapai.

Įvadas. Tikslas. Teatro raidos etapai: teatras senovės graikijoje. Viduramžių teatras. Teatras senovės romoje. Lietuvių teatro įkūrimas ir pirmieji jo žingsniai. Teatro meno funkcijos: edukacinė teatro funkcija. Pramoginė teatro funkcija. Estetinė teatro funkcija. Anketos analizė. Išvados. Naudota literatūra. Priedai.

Projektinio darbo apie teatro meno funkcijas tikslas - surinkti informaciją ir daugiau sužinoti apie teatrą bei jo meno funkcijas, surinkti informaciją ir praplėsti žinias apie teatro istoriją, sužinoti teatro raidą lietuvoje.

Surinkome informaciją ir daugiau sužinojome apie teatrą bei jo meno funkcijas – estetinę, edukacinę ir pramoginę. Surinkome informaciją ir praplėtėme žinias apie teatro istoriją ir sužinojome teatro raidą lietuvoje.

Molėtų gimnazijoje atlikome apklausą apie teatrą. Šia apklausa norėjome sužinoti ar teatras vis dar yra populiarus jaunimo bei vyresnių žmonių tarpe, ir kokio pobūdžio teatrai žmonėms labiau yra priimtini (lentelė pateikta prieduose). Apklausą atliko 390 žmonių, 281 moterys ir 109 vyrai. O iš jų 96 apklaustieji, kuriems yra iki 16 metų ir 294 apklaustieji, kuriems yra 17 metų ir daugiau.

Apklausos dalyvius apklausėme ar dažnai jie lanko teatrą, 199 apklaustieji atsakė, kad lanko kartais,

O kita didžioji dalis apklaustųjų, 171 atsakė kad ne. Taip pat paklausėme kaip dažnai žmonės lanko teatą, didžioji dalis mokinių atsakė, kad teatrus jie lanko tik per mokyklos rengiamas ekskursijas. Pagal šiuos rezultatus galime spręsti, kad šiomis dienomis jaunimas nėra suinteresuotas lankytis teatre arba jiems nėra suteikiamos tinkamos galimybės lankytis juose.

Vykdant apklausą apie teatrą, taip pat pasidomėjome ką labiau apklausos dalyviai mėgsta stebėti, kino filmus ar spektaklius ir ar teatras yra populiarus jaunimo tarpe. 247 apklaustieji atsakė, kad labiau mėgsta kino filmus ir 270 atsakė kad teatras yra nelabai populiarus jaunimo tarpe, iš šių rezultatų galime spręsti, jog kino filmai pripildyti naujojo amžiaus išradimais, tokiais kaip įvairūs garso bei vaizdo efektai, tiek jaunimą tiek vidutinio amžiaus žmones pritraukia labiau, nei panašaus pobūdžio, tik skirtingų siužetų spektakliai. Taip pat pasižiūrėti kino filmą yra žymiai paprasčiau, nes net nereikai išvykti iš namų, o galima tiesiog atsisiųsti norimą filmą internetu. Su teatrais yra truputi sudėtingiau,nes reikai organizuotis kelionę, užsisakinėti bilietus, jei spektakliai nėra rengiami gyvenamąjame mieste.

  • Microsoft Word 194 KB
  • 2015 m.
  • 23 puslapiai (3942 žodžiai)
  • Universitetas
  • Inga
  • Teatro meno funkcijos
    10 - 3 balsai (-ų)
Teatro meno funkcijos. (2012 m. Balandžio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/teatro-meno-funkcijos.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 19 d. 11:57
×
26 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo