Transporto įmonės ekonominė analizė UAB “Trailana”


Įvadas. Tikslas. Uždaviniai. Transporto įmonės veiklos aplinka. Šalies trasnsporto verslo aplinka. Analizuojamos transporto šakos plėtros strategija ir tarptautinės įmonės veiklos plėtros galimybės. Transporto įmonės ir jos veiklos ekonominė analizė. Transporto įmonės esminiai duomenys, steigėjai, veikla ir tikslai. Įmonės organizacinė struktūra ir valdymo pobūdis, funkcijų paskirstymas. Uab „Trailana“ įmonės verslo/produktų portfelio tyrimas. Įmonės atskirų technologinių procesų analizė ir įvertinimas. Įmonės finansinės veiklos analizė, verslumo įvertinimas, bankroto rizika. Įmonės potencialo apibūdinimas ir jos veiklos SSGG analizė. Transporto įmonės plėtros galimybės. Siūlomos priemonės įmonės plėtrai ir jos funcionavimui gerinti. Išvados. Literatūra.

Referato tikslas išnagrinėti studento pasirinktos transporto įmonės ekonominę veiklą, remiantis esama ekonomine šalies situacija ir prognozuojamomis rinkos galimybėmis apibrėžti įmonės strateginės plėtros kryptis, pasiūlyti ir pagrįsti veiklos plėtros priemones ir įgyvendinimo ekonomines sąlygas.

Šiam transporto įmonės verslo analizės ir planavimo darbui parengti yra būtini duomenys apie įmonės veiklą ir jos ekonominius rodiklius bent už 3 paskutinius veiklos finansinius metus.

  • Microsoft Word 112 KB
  • 2015 m.
  • 26 puslapiai (4608 žodžiai)
  • Universitetas
  • Andrius
  • Transporto įmonės ekonominė analizė UAB “Trailana”
    8.7 - 3 balsai (-ų)
Transporto įmonės ekonominė analizė UAB “Trailana”. (2015 m. Sausio 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/transporto-imones-ekonomine-analize-uab-trailana.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 14 d. 15:10
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!