Triušių anatomija ir fiziologija


Triušių anatomija ir fiziologija. Įvadas. Skeletas. Raumenys. Virškinimo sistema. Dantys – išskirtinis bruožas. Kvėpavimo sistema. Šlapimo sistema. Jutimo organai. Oda. Dauginimosi sistema. Etologija. Ačiū už dėmsį, jūs viską supratot ir klausimų nėra. .


Įvadas Skeletas Raumenys Virškinimo sistema Dantys Kvėpavimo sistema Šlapimo sistema Jutimo organai Oda Dauginimosi sistema Etologija.

Triušių kūnas yra raumeningas, todėl triušio mėsa labai sveika.

Klausa. Triušiai girdi viską ką girdi žmonės, taip pat jie girdi ir dar smulkesnius garsus, tokius kaip graužikų, mechanizmų ar elektros prietaisų skleidžiamus garsus, kurių žmogus be papildomų prietaisų girdėti negali. Regėjimas.Regėjimas nors yra silpnas, tačiau triušių akys yra didelės ir išsidėsčios ant galvos taip, kad leidžia matyti beveik 360 laipsnių spindulį.

UOSLĖ. Triušio noris yra labai svarbę paskirtį turintis organas norint išgyventi. Triušiui nosis ne tik padeda plaučius pripildyti deguonies, bet ir pagal kvapą atpažinti draugus ar priešus. Skonis. Triušis burnos ir ryklės srityje turi 17000 receptorių. Triušiai atpažysta saldų, rūgštų, kartų, sūrų skonį. Prisilietimai. Triušiai turi ūsus kurie yra ilgi kaip kūno plotis. Ūsais triušiai naudojasi tamsiu paros metu ar lysdami iš/į urvus, kadangi liesdami ūsais jie nustato ar bus galima praeiti ar ne. Visas kūnas taip pat turi nervų galūnes, kurios yra jautrios liesti. Todėl su triušiu reikia būti švelniems.

  • MS PowerPoint 1706 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 16 puslapių (525 žodžiai)
  • Kolegija
  • Vytautas
  • Triušių anatomija ir fiziologija
    10 - 3 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Triušių anatomija ir fiziologija. (2016 m.). https://www.mokslobaze.lt/triusiu-anatomija-ir-fiziologija.html Peržiūrėta 2025 m. Gegužės 22 d. 19:24
Peržiūrėti darbą
×
75 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo