Valstybės sienos apsaugos tarnybos profesija


Valstybės sienos apsaugos tarnyba. Darbo tikslas ir uždaviniai. Susipažinti su valstybės sienos apsaugos tarnybos profesija ir supažindinti bendraklasius su ja. Profesijos apibūdinimas ir veikla. Darbas yra tiek. Valstybės sienos apsaugos tarnybos darbuotojo charachterio savybės. Vikrumas Drąsa Sąžiningumas Mandagumas Kūlturingas Pagarba kitiems. Paklausa darbo rinkoje. Įsidarbinimo galimybės itin prastos. Įtaka žmogaus gyvenimui. Jei dirbčiau VSAT, šis darbas mane išmokytų labiau vertinti savo šalį. Atsiliepimai. Atsiliepimas mano dėdės. Mokymasis. Mokytis galima Pasieniečių. Išvada. Išmokau geriau dirbti su „Powerpoint“ programa.


Darbas yra tiek fizinis, tiek protinis. Darbas vyksta tiek patalpose, tiek lauko erdvėse. Darbas galimas tiek individualiai, tiek grupėmis. Darbas vyksta su žmonėmis. Darbo metu darbuotojas bendrauja su kitais asmenimis.

Įsidarbinimo galimybės itin prastos, nes mokosi daug kas, o vietų dirbti labai nedaug. Po studijų tarnauti dar tik pradėję pasieniečiai, neturintys stažo ir pvz.: užėmę tyrėjo pareigas gauna ~711 eurų. Vyresnieji specealistai vidutiniškai gauna ~653 eurų.

Jei dirbčiau VSAT, šis darbas mane išmokytų labiau vertinti savo šalį. Turbūt išmokčiau į viską žiūrėti su labai didele pagarba. Į viską žiūrėčiau su mažesnėmis baimės akimis. Taip pat lavintų mano bendravimą su kitais asmenimis ir mokytų komandinio darbo.

  • MS PowerPoint 1007 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (308 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Kamilė
  • Valstybės sienos apsaugos tarnybos profesija
    10 - 2 balsai (-ų)
Valstybės sienos apsaugos tarnybos profesija. (2019 m. Gegužės 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/valstybes-sienos-apsaugos-tarnybos-profesija.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 29 d. 07:56
×