Vanduo ir jo reikšmė ląstelės struktūroms


Vanduo ir jo reikšmė ląstelės struktūroms. Įvadas. Darbo tikslas ir uždaviniai. Ląstelė. Gyvūninės ląstelės sandara. Vanduo. Vanduo ir jo sandara. Vandens reikšmė ląstelei. Vandens svarba organizmui. Dehidratacijos poveikis žmogui. Vandens poveikis grožio ir sveikatos terapijoje. Išvados. Literatūra.


Vanduo yra svarbus gyvybės šaltinis. Be šio šaltinio neegzistuotų jokia būtybė. Todėl žinome, kad vanduo yra būtinas net ir mažiausiam gyvos medžiagos vienetui – ląstelei. Taigi šiame pranešime pristatysiu vandens reikšmę žmogaus organizmo ląstelėms, sveikatai bei grožiui.

Išsiaiškinti kokia yra vandens reikšmė ląstelės struktūroms.

Atsakyti kas yra ląstelė ir kokia jos sandara. Susipažinti su vandens sandara ir jo savybėmis. Išsiaiškinti vandens reikšmę ląstelei. Paanalizuoti vandens reikšmę žmogaus organizmo ląstelėms grožio ir sveikatos terapijoje.

Cheminė formulė H2O rodo, kad vandens molekulė susideda iš tarpusavy sujungtų dviejų vandenilio ir ir vieno deguonies atomų. Vandenilius ir deguonį tarpusavyje riša stiprūs kovalentiniai ryšiai. Vandens formavimasis iš jį sudarančių elementų, išskiria daug energijos, 572 kJ. Tai egzoterminė reakcija:2H2 + O2 = 2H2O + ENERGIJA.

Vandens terapija atpalaiduoja raumenis, ramina nervus ir apsaugo nuo streso. Padeda odai išlikti skaistesnei ir jaunesnei, dėl maksimalaus sudrėkinimo. Pagerėjus kraujo apytakai, mažiau išryškėja kraujagyslės, lėčiau atsiranda raukšlės. Stiprina imunitetą, saugo nuo ligų, tokių , kaip egzema.

Išnagrinėję kas yra ląstelė ir jos funkcijas- matome, kad žmogaus organizmas susideda iš daugelio ląstelių , susijungusių į audinius.

  • MS PowerPoint 275 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 15 puslapių (495 žodžiai)
  • Agnė
  • Vanduo ir jo reikšmė ląstelės struktūroms
    10 - 8 balsai (-ų)
Vanduo ir jo reikšmė ląstelės struktūroms. (2016 m. Kovo 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/vanduo-ir-jo-reiksme-lasteles-strukturoms.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 01 d. 11:27
×
110 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo