Veiksniai, darantys įtaką degalų sąnaudai


Transporto referatas. Įvadas. Veiksniai, darantys įtaka degalų sąnaudai. Pašildytas variklis. Kokios yra padangos. Vairavimas su atidarytais langais. Vairavimas eisme. Padangų slėgis. Judėjimo greitis. Kaip patikrinti kuro sąnaudas. Išvados. Informacijos šaltinių sąrašas.


Tema kurią aš pasirinkau yra aktuali visiems žmonėms. Papraščiausiai mes nesuprantame, kodėl genda automobiliai, kokios didelės degalų sąnaudos. Taip mano tema ,, veiksniai, darantys įtaką degalų sąnaudai‘‘. Daug literatūros ieškoti nereikėjo, tiesiog teko pačiam pagalvoti ir truputi paieškoti internete. Kiekvienas automobilis turi savo pliusų ir minusų, tačiau juos reikia prižiūrėti. Tema apima veiksnius, kurie sukelia didelį degalų suvartojimą. Kad ir patys papraščiausi dalykai (padangų keitimas sezonais, padangų slėgio priziūrėjimas, komfortas vasaros sezonu...) ir kiti veiksniai.

Kiekvienas automobilio savininkas žino,kad jam reikia prieš važiuojant pašildyti automobilio variklį, turi leisti jam veikti tuščiąja eiga. Kai vairuotojai sąmoningai nepaiso šios taisyklės, jie pateisina save su frazėmis - "benzino gailiuosi" ... Praktiškai ta vadinama "ekonomika" virsta papildomomis išlaidomis. Tai, kad variklio tepimas yra šaltas, tankus, todėl negali visiškai tepti variklio trinties dalių. Šios pasekmės tampa brangiai kainuojančiu remontu. Ekspertai prilygina užvestą variklį esant šaltam orui iki 300 km. važiavimo.

Metodai, pradedant visų transporto priemonių varikliais, tai ypač pasakytina apie senojo laivyno transporto priemonių su "siurbimo" (rankinio dujų sistemos). Važiuojant ant šalto variklio degalų sąnaudos padidėja 8%.

Nuo naudojamų padangų priklauso kuro kiekio suvartojimas. Turėjau atvejį, kai turėjau keisti žiemines padangas į vasarines, dar kurį laiką važinėjausi žieminėmis... Tada negalėjau patikėti, bet aš turėjau kiekvieną dieną užpilti kelis litrus daugiau benzino. Mano patarimas yra pasikeisti padangas, tokias koks yra sezonas (vasara ar žiema). Teiginys, kad yra universalių padangų nieko gero nežada, tai gali gerokai patuštinti piniginę žalingas ir kartais pakenkti sveikatai.

 • Transportas Referatai
 • 2015 m.
 • Lietuvių
 • Tadas
 • 9 puslapiai (956 žodžiai)
 • Kolegija
 • Transporto referatai
 • Microsoft Word 123 KB
 • Veiksniai, darantys įtaką degalų sąnaudai
  10 - 9 balsai (-ų)
Veiksniai, darantys įtaką degalų sąnaudai. (2015 m. Birželio 10 d.). http://www.mokslobaze.lt/veiksniai-darantys-itaka-degalu-sanaudai.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 18 d. 07:26