Verslas: stogų keitimas


Įvadas. Statybos įmonės charakteristika. Verslo srities aprašymas. Statybos darbų specializacija. Statybos įmonės tikslai. Statybos įmonės teisinė forma. Rinkodara. Statybos rinkos analizė. Statybos kainos analizė ir naudojamos stogo darbų medžiagos. Konkurencijos analizė. Statybos darbų kiekų prognozė. Statybos konkursas. Reklama. Statybos procesas. Statybos procesų inžinerinis parengimas. Darbuotojai. Statybos dengimo technologija. Teisinė apsauga. Statybos draudimas. Vadyba ir finansai. Statybos įmonės organizacinė valdymo struktūra. Darbuotojų darbo užmokestis. Finansai, palūkanos, išlaidos. Išvados. Naudota literatūra.


Aš planuoju įkurti individualiąją įmonę, kuri užsiminės stogo darbais, t.y. stogo dengimu, rekonstravimu ir renovacija ir visos kitos smulkesnės stogo darbų paslaugos. Įmonės pavadinimas būtų “NaujasStogas”, inicialai – NS. Įmonę įkursime Kaune.

Kursinio projekto tikslas – gebėti parengti statybos įmonės verslo planą.

Gyvenamųjų namų stogų dengimas bei keitimas. Šiam verslui pradėti nereikia didelių investicijų ar didelio kolektyvo, užtenka 3-4 žmonių, bent jau pradžioje. Didelio trūkumo dėl sezoniškumo nėra, kadangi darbai nevyksta šaltuoju metų laiku ir lyjant lietui, todėl darbuotis galima nuo ankstyvo pavasario iki vėlyvo rudens, o per visą darbo sezoną galima atlikti daug darbų.

Technologinė specializacija – naujos stogo dangos montavimas, senos dangos keitimas.

Valstybinio socialinio draudimo įmokos nuo 50% apmokestinamųjų pajamų – 28,5%

Privalomojo sveikatos draudimo įmokos nuo 50% apmokestinamųjų pajamų – 9%

Išvados: galime pastebėti jog dominuoja nauja statyba, bet mes kol kas koncentruojamės į mažesnės apimties projektus, t.y. stogo montavimas. Remonto ir restauravimo darbų 2015 metais padaugėjo, tikėkimės ir toliau didės, kas sukels palankias aplinkybes mūsų įmonei. Rekonstrukcinės paslaugos 2015 taip pat ženkliai išaugo, todėl dabar ir orientuosimės į šias darbų sritis: rekonstrukcija, remontas, restauravimas.

Mano individuali įmonė bus Kauno mieste, užsiiminės stogo darbais, bei paslaugomis. Pradžioje bus 3-4 darbininkų grupė (neskaitant administracijos). Statybos darbų kokybę bandysim pasiekti kuo aukštesnė, kad klientai nebūtų nusivylę nei pasiūlytomis medžiagomis, nei mūsų pačių darbu ir teikiamomis paslaugomis.

Išvados: optimistišku variantu atliktų darbų bus 2150m2, tikėtinu apie 1750 m2, pesimistišku 1150m2. Į galutines kvadratinio metro kainas nėra pridėta papildomo stogo darbų kainos.

Buhalteris - priima prekes, atsakingas už įmonės apskaitą, už visus dokumentus. Kategorija-4

Darbininkai – dengia stogą, pakrauna mašinas, atlieka fizinį darbą. Kategorija-2

Verslą pradėsiu neturėdamas iš anksto įsigytų įrengimų ir įrangos todėl paimsiu iš banko 20000 eurų paskolą ( 4 metams su 6 % palūkanų norma ) pirksiu pačią būtiniausią įranga. Taip pat šie pinigai bus skirti prekybinėms patalpoms nuomoti, parduotuvės reklamai ir kitoms būtinoms įmonei reikmėms.

IĮ „Naujas Stogas“ planuojama įkurti Kaune, kurios veiklos pobūdis būtų įvairūs stogo darbai, bei paslaugos, kaip naujo stogo statyba, senojo rekonstrukcija ar renovacija. Įmonėje iš pradžių dirbs 3 darbininkai ir 2 administracijos darbuotojai. Nuosavas kapitalas būtų 10000 eurų, bet jo nepakaktų pakankamai įsikurti firmai, todėl bus pasiimta paskola 20000 eurų. Pagrindiniai šios įmonės tikslai yra darbų apimčių didinimas, vietos atradimas rinkoje, pelno didinimas, bei garantuotos geros ir saugios darbo sąlygos. Konkurentų įmonė turi, statybos srityje įvairių įmonių ypatingai daug, bet būtent stogo darbuose ar stogo montavime įmonių nėra perdauginusiai reiškiasi tikrai yra šansų patekti į rinka ir joje užsiimti gerą vietą.

IĮ „Naujas Stogas“ kainos politika bus orientuota į vartotoją (paklausą). Užsakymus priimsime tiesiogiai, klientui atvykus pas mus, telefonu arba vyksime į užsakovo namus. Įmonės darbo pradžioje, siekiant pristatyti naująją įmonę, bus vykdoma intensyvi reklamos politika. Taip pat įmonė norėdama gauti daugiau pelno teiks visas įmanomas stogo paslaugas, atliks stogo papildomus darbus. Įmonėje dirbs iš viso 5 darbuotojai, kurių mėnesinis atlyginimas bus 2600 eurų

  • Microsoft Word 1348 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 24 puslapiai (3911 žodžiai)
  • Universitetas
  • Andrius
  • Verslas: stogų keitimas
    10 - 2 balsai (-ų)
Verslas: stogų keitimas. (2017 m. Gegužės 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslas-stogu-keitimas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 04 d. 10:58
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo