Vidaus ligų, chirurginė, ortopedinė, traumatologinė kineziterapijos ataskaita


Įvadas. Achilo sausgyslės anatomija. Achilo sausgyslės plyšimų paplitimas ir rizikos faktoriai. Achilo sausgyslės pažeidimų mechanizmai, klinikiniai požymiai ir simptomai. Kineziterapinis tyrimas. Gydymas. Kineziterapija po achilo sausgyslės plyšimo. Čiurnos sąnario anatomija. Kulkčnių lūžio mechanizmai. Kulkšnių lūžių klasifikacija. Simptomai esant kulkšnių lūžiui. Kineziterapinis tyrimas. Gydymas. Pacientų ligos istorija. Kineziterapijos planas. Tyrimų analizė. Išvados. Naudotas literatūros sąrašas. Priedai. Pratimų kompleksai.

Atlikau vidaus ligų, chirurginę, ortopedinę, traumatologinę praktiką Utenos VŠĮ ligoninei priklausančiame reabilitacijos centre, kuriame dirbau su pacientais, esant kineziterapeuto priežiūroje. Pacientams nustaytos įvairios diagnozės, daugiausiai teko susipažinti su apatinių galūnių traumomis. Dirbau su pacientais po achilo sausgyslės operacinio gydymo ir abiejų kulkšnių lužio. Susipažinusi su pacientų ligos anamneze, atlikau testus, kėliau artimuosius, tolimuosius tikslus, buvo sudarytas gydymo planas. Su pacientais buvo dirbta individualiai, gydymo pabaigoje buvo atlikti pakartotiniai testai, palyginau atvykimo dienos duomenis su išvykimo dienos duomenimis ir padariau išvadas.

Susipažinau su reab. Centro FMR skyriaus darbu. Darbuotojai bendradarbiauja vieni su kitais, rūpinasi pacientais, atsakingai atlieka savo darbą.

  • Microsoft Word 19526 KB
  • 2014 m.
  • 27 puslapiai (3040 žodžiai)
  • Kolegija
  • Agnė
  • Vidaus ligų, chirurginė, ortopedinė, traumatologinė kineziterapijos ataskaita
    10 - 4 balsai (-ų)
Vidaus ligų, chirurginė, ortopedinė, traumatologinė kineziterapijos ataskaita. (2014 m. Birželio 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/vidaus-ligu-chirurgine-ortopedine-traumatologine-kineziterapijos-ataskaita.html Peržiūrėta 2020 m. Kovo 29 d. 10:51
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo