Viešieji ryšiai


Viesieji rysiai referatas. Viesieji rysiai kursinis. Viesieji rysiai konspektai. Viesieji rysiai referatai. Viesieji ryšiai kursiniai. Viesieji rysiai magistras. Sausų statybinių medžiagų produkto įvedimas į rinką bakalauras. Viesieji rysiai temos. Kursiniai darbai viešieji ryšiai. Referatas viesieji rysiai turizmas.

Įvaizdis. SSGG. Viešųjų ryšių priemonės. Kompanijos kuriamo produkto (teikiamos paslaugos) įvaizdis visuomenėje. Vartotojo įvaizdis. Kompanijos vidinis įvaizdis. Vadovo įvaizdis. Personalo įvaizdis. Organizacijos vizualusis įvaizdis.

Pagrindinė bendrovės veikla yra prekyba statybinėmis medžiagomis. Statybinėms organizacijoms medžiagos pristatomos į objektą. Uab dažai siūlo platų ir unikalų dažų, sanavimo tinkų, dekoro ir kitų medžiagų spektrą. Esame oficialūs viscum sausų mišinių atstovai. Uab dažai siūlo apšiltinimo sistemas nuo. Iki , sandėlių nuomos, interjero projektavimo bei apipavidalinimo, statybinių medžiagų pristatymo paslaugas. Įmonė yra patikima, suteikia garantijas, konkuruoja su stambiomis šios srities firmomis. Turi pastovius klientus, vykdo įvairias kampanijas naujiems klientams pritraukti.

Vartotojo įvaizdis. Domėjimasis, žingeidumas, palankių kainų ieškojimas, rinkos žinojimas, kokybės išmanymas.

Vartotojas turi galimybę išsamiai sužinoti viską apie teikiamą paslaugą ar parduodamą produktą. Tai nėra gerai įmonės darbuotojų atžvilgiu. Todėl ypatingai yra vertinami lojalūs klientai, santykiai su jais.

šiuo metu, kai prekių gaminama labai daug ir pasirinkimas, kaip niekada, didelis, o skirtingų gamintojų prekės mažai skiriasi, klientai patys gali lengvai surasti visą dominančią informaciją internete, kataloguose. Besidominčiam norima preke suteiktos sąlygos palyginti prekes, jų kainas, kokybę. Svarbiausia pardavimo proceso dalimi tampa, ne pačios prekės, o kliento poreikių pildymas. Bendravimas su klientais ir jų poreikių aiškinimasis labai svarbus įmonės veiklai. Klientai reikalauja vis didesnio dėmesio jų poreikiams bei norų realizavimui.

Kompanijos vidinis įvaizdis. Atsakingumas, pareigingumas, darbuotojų tobulėjimas, klientams užtikrintas pilnas paslaugų paketas. Klientas visada teisus.

Nuo vidinio įmonės įvaizdžio priklauso ir įmonės išorinis įvaizdis, santykiai su klientais, su konkurentais. Vidinis įvaizdis formuoja kolektyvo santykius, santykius su aplinka.

Vadovo įvaizdis. Komunikabilumas, situacijos įvertinimas, orientacija, gebėjimas spręsti problemas, derybos.

Vadovo įvaizdis yra labai svarbus, jis yra tiek derybinis veidas, tiek ir prezentacinis. Solidus vadovas mokės pristatyti savo įmonę, padaryti gerą įspūdį. Suteiks pasitikėjimo jausmą.

  • Microsoft Word 7 KB
  • 2012 m.
  • 4 puslapiai (701 žodžiai)
  • Vilija
  • Viešieji ryšiai
    10 - 1 balsai (-ų)
Viešieji ryšiai. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/viesieji-rysiai.html Peržiūrėta 2021 m. Vasario 27 d. 02:39
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo