Žiniasklaida ir komunikacijos



Žiniasklaida ir komunikacijos. Žiniasklaida – tai priemonės, skirtos pateikti informaciją plačiam žmonių ratui. Žiniasklaidos rūšys. Laikraščiai. Lietuvos spauda. Radijas. Televizija. Televizijos atsiradimo istorija. Globali televizija. Televizija ir skaitmeninė erdvė. Tns lt tyrimai. Internetas. Žiniasklaidos svarba ir poveikis visuomenei. Naujosios informacinės technologijos. Išvados.
Žiniasklaida bei jos rūšys; Laikraščiai; Radijas; Televizija; Internetas; Žiniasklaidos svarba bei poveikis visuomenei.
Gyvename modernioje visuomenėje, kurioje įvairaus pobūdžio informacija tapo prieinama viso pasaulio žmonėms. Dėl technologijų pažangos bei sparčios interneto sklaidos iš esmės transformuojasi žiniasklaida ir jos priemonės, o modernios komunikacijos veikia tarptautiniu mastu.
Dabartinio pavidalo laikraščiai kilo iš 18 a. spausdintų bei platintų brošiūrų ir informacinių lapelių. Tik nuo 19 a. pab. laikraščiai tapo „dienraščiais“, turinčiais tūkstančius ar milijonus skaitytojų.
Atsiradus naujoms informacinėms technologijoms žmonės pradeda kitaip organizuoti bei planuoti savo gyvenimą, žmonių gyvenimas tampa „greitesnis“. Naujųjų informacinių technologijų atsiradimas siejamas su visuomenės gyvenimo kokybės gerėjimu, aukštesnio lygio išsilavinimu bei tolerancija. Naujosios technologijos suaktyvina žmonių bendravimą, palengvina bei suaktyvina informacijos mainus , informacijos prieinamumas bei jos suradimas tampa paprastesnis. Naujųjų technologijų galimybės leidžia žmonėms plėsti pasaulio suvokimą bei tokiu būdu tobulėti.
Apibendrinant, galima teigti, jog šiuolaikinėje visuomenėje žiniasklaida atlieka viena pagrindinių vaidmenų. Ji yra komunikacijos terpė, per kurią yra pasiekiamos masinės auditorijos.
- MS PowerPoint 2429 KB
- 2016 m.
- Lietuvių
- 23 puslapiai (506 žodžiai)
- Universitetas
- Agnė
-