Apskaitos praktika


Atsiskaitymai su tiekejais ir pirkejais apskaita. Praktikos temos apskaitos srityje. Darbu saugos organizavimas uzdaroje akcineje bendroveje namu darbas. Imoneje atlikta apskaitos praktika. Apskaitos praktika imonej. Apskaitos praktikos temos. Apskaitos praktikos ataskaita. Apskaitos politika įmonėje praktika. Baigiamoji praktikos ataskaita picerijoje. Apskaitos analize picerijoje.

Įvadas. Apskaitos praktika uždaroje akcinėje bendrovėje UAB. įmonės aprašymas. Įmonės organizacinė valdymo struktūra. Įmonės darbo tvarkos taisyklės. Įmonės darbo saugos taisyklės. Įmonės veikloje taikomi įstatymai ir teisės aktai. Buhalterinė apskaita įmonėje. Apskaitos praktika. Įmonėje rengiamos ataskaitos. Individuali apskaita. Išvados

Apskaitos praktika yra reikšminga siekiant turimas žinias pritaikyti praktiškai, susipažinti su įmonės organizacine struktūra ir veikla, vystyti gebėjimus buhalterinėje srityje bei generuoti naujas idėjas ateičiai. Praktika atlikau „ARN1“ kavinėje - picerijoje. „ARN1“ viešojo maitinimo tinko veikla visų pirma yra aptarnavimo paslaugų teikimas: maitinimas, personalus aptarnavimas, bendravimas su klientais. Taip pat malonaus laisvalaikio organizavimas, kūrimas būtent tokios aplinkos į kurią klientas norėtų patekti, ne tik papietauti, bet ir atsipūsti, papramogauti.

UAB „ARN1“ kavinėje - picerijoje praktikos laikotarpiu man teko dirbti buhalterės asistente tai yra, teko iš arti susipažinti su buhalterio darbu, pareigomis. Atlikta apskaitos praktika esu patenkinta.

  • Microsoft Word 45 KB
  • 2012 m.
  • 12 puslapių (1941 žodžiai)
  • Universitetas
  • Sima
  • Apskaitos praktika
    8.5 - 2 balsai (-ų)
Apskaitos praktika. (2012 m. Rugsėjo 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/apskaitos-praktika.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 31 d. 03:28
×
109 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo