Asmeninės išlaidos


Rinka – „. Rinkos funkcijos ekonomikoje. Svarbiausi rinkos elementai. Paklausa – „. Vartotojų pajamų augimas –„. Pajamų pasiskirstymo kitimas. Pajamų efektas – „. Naudingumo maksimizavimo taisyklė. Praktinė dalis. Asmeninių išlaidų analizė. Savaitė 2 savaitė 3 savaitė. Savaitė 6 savaitė 7 savaitė.


Dabar beveik visi esame to amžiaus, kai pradėjome uždirbti, mūsų pajamų grafikas peržengė išlaidų ribą, mes mokomės uždirbti daugiau nei išleidžiame, taigi pradedame turėti pinigų perteklių. Bet taip buvo ne visada ir visada nebus. Kai buvome maži, mes taip pat išleisdavome pinigus. Bet ne mūsų pačių. Tėvai aprūpindavo maistu, būstu, drabužiais, žaislais, prietaisais, kišeniniais pinigais ir kt. Kai pasensime ir prarasime galimybę užsidirbti pinigų, vis tiek turėsime išlaidų. O kad nepasitikėtume valstybe, vaikais ir anūkais, dabar, savo brandos laikotarpiu, turime išmokti tinkamai uždirbti ir išleisti, kad galėtume patogiai gyventi čia ir dabar bei tuo pačiu užtikrinti senatvę. Tam, kad finansinė apskaita taptų naudinga ir galėtumėte pradėti kurti finansinius planus, turime ją saugoti kasdien bent šešis mėnesius. Šiame darbe analizuosiu 2 mėnesių savo išlaidas, per kuriuos sukaupiau informaciją iš čekių ir kvitų. Apskaičiuosiu sąnaudas, palyginsiu jas su visomis maksimaliomis ir minimaliomis sąnaudomis, apibrėžęs dvi sritis, kurioms išleidžiu daugiausiai, ir nuspręsiu, ar kokiame nors sektoriuje išlaidos mažėja. Gaila, kad šį darbą turiu atlikti karantino metu, nes akivaizdu, kad tokiose srityse kaip prekybos centrai ir pramogos net neįmanoma išleisti pinigų. Be to transportavimo išlaidoms reikia mažiau pinigų nes beveik visi darbai vyksta nuotoliniu būdu.

Žodis “ekonomika” (VU EK. Ekonomikos terminai ir sąvokos, 1999) priklausomai nuo vartojimo gali įgytį vieną iš šių prasmių:

Žemiau esančios sąvokos iš A. Jakutis. Ekonomikos teorija ir pratybos 2007 (jeigu nenurodyta kitaip).

Rinka per kainų mechanizmą užtikriną gamybos apimties ir struktūros atitikimą vartotojų paklausai;

Vartotojų pajamų augimas –„ sudaro galimybę pirkti daugiau geros kokybės prekių, kurios yra brangesnės. Padidėjus pajamoms, sumažėja pirkėjų dėmesys pigioms blogesnės kokybės prekėms. Jų paklausa mažėja.“

Bendrasis naudingumas – „tai tam tikro suvartoto prekių kiekio teikiamas pasitenkinimas vartotojui. „

Pirmojo mėnesio išlaidų grafikas atskleidė, kad didžioji pinigų dalis buvo išleista drabužiams, tačiau labai skirtingais būdais. Maistas ir kuras yra antroje vietoje. Mažiausiai šį mėnesį paslaugom.

  • Microsoft Word 133 KB
  • 2021 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (2035 žodžiai)
  • Universitetas
  • Petras
  • Asmeninės išlaidos
    10 - 2 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Asmeninės išlaidos. (2021 m.). https://www.mokslobaze.lt/asmenines-islaidos.html Peržiūrėta 2025 m. Gegužės 22 d. 11:58
×
75 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo