Bendravimas Vokietijos kultūroje


Vokietijos bendravimo ypatumai. Vokieciu bendravimo ypatumai. Vokiečių bendravimas. Bendravimo temos vokietijoje. Bendravimas su vokietijos verslo. Bendravimas su vokietijos. Verslo ypatumai vokietijoje. Italu bendravimo ypatumai. Bendravimas vokieciu. Bendravimo ypatumai su vokieciais.

Bendravimo ypatumai vokietijos kultūroje. Formalumas, hierarchija ir statusas. Dalykinio bendravimo stilius. Kalbėsena, emocijos ir žvilgsniai. Moterys vokietijos verslo aplinkoje. Maistas ir gėrimai. Dovanos. Komplimentai. Formalūs ar neformalūs vokiečiai? Naudota literatūra.

  Kadangi vokiečiai yra įsitikinę, kad turinys svarbiau už stilių, jie kartais nuoširdumą gali išreikšti ir šiurkščiai. Retai kada būtų galima ką nors perskaityti tekste tarp eilučių ir vargu ar kada pokalbis galėtų būti toks suktas, kad jame būtų ne viena, bet kelios prasmės. Teigiamas šitokio požiūrio aspektas yra tai, kad vokiečiai niekad Jums nesakys ko nors vien dėl to, kad manytų, jog Jums malonu tai girdėti. Vokiečiai niekad nepagražina tiesos ir nemėgsta, kai kiti tą daro.

  Būtų protinga susirinkimo metu stabtelėti strateginiais momentais ir paklausti, ar nėra klausimų, nes dažniausiai jų būna. Taip galima užbėgti už akių pertraukimams ir įsitikinti, kad Jus supranta.

  Žinokite, kad vokiečių humoras netaikomas kultūrai. Pavyzdžiui, jei pasijuoksite, kad vokiečių operos neturi nei galo, nei pabaigos, būsite nesuprastas.

  • Microsoft Word 18 KB
  • 2016 m.
  • 5 puslapiai (1507 žodžiai)
  • Aurimas
  • Bendravimas Vokietijos kultūroje
    10 - 1 balsai (-ų)
Bendravimas Vokietijos kultūroje. (2012 m. Spalio 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/bendravimas-vokietijos-kulturoje.html Peržiūrėta 2018 m. Gegužės 24 d. 22:35
×