Bloga įtaka


Draugu itaka alkoholis. Bloga draugu itaka. Kaip atsispirti blogai draugu itakai. Rasinys draugu itaka. Rasinys draugai daro man itaka. Rašinėlis bloga įtaka. Rasiniai apie bloga diena. Knygos jaunimo tarpe rasinys. Rašinys rūkymas. Narkotikai siu dienu problema rasinelis.

Aš galiu atsispirti blogai aplinkinių įtakai. Šiais laikais be draugų neįsivaizduotumėme savo gyvenimo. Praleidžiame su jais didžiąją dalį dienos laiko, būdami mokykloje, kieme. Draugus turėti yra gerai dauguma atvejų, tačiau kai jie pradeda tave kurstyti daryti ar vartoti tai ko nereikėtų, tai jau visai negeras reikalas. Bet ar visada pagalvojame, kodėl leidžiamės paveikiami blogos draugų įtakos? Alkoholis – viena iš aktualiausių šių dienų problemų. Dažniausiai net nepagalvojame, kokios gali būti pasekmės vartojant alkoholinius gėrimus, arba apie tai susimąstome, kai jau būna per vėlu. Ir nuo ko gi prasideda alkoholio vartojimas? Visa tai, labiausiai tikėtina, prasideda draugų dėka. Būnant su draugais, kurie vartoja alkoholi ten, kur nėra suaugusiųjų, alkoholis būna siūlomas ir kitiems draugams, esanties kartu, kurie jo net nevartoja. Tačiau ar galima atsisakyti, kai tau pasiūloma prisijungti, ir kartu išgerti? Visi supranta, jog vartoti alkoholį nėra gerai, tačiau atsisakydamas jį vartoti draugų rate gali likti nesuprastas. Dažniausiai veikia bandos instinktas paremtas mąstymu „visi geria, tai ir aš gersiu“. Svarbiausia problema, kurią reikia išspresti pačiam sau, tai yra rinktis draugus kurie nevers tavęs vartoti alkoholio prieš tavo valią, nesieks tavęs paversti tokiu kaip jie. Dar viena aktuali problema jaunimo tarpe – rūkymas. Prieš paimdami ciagertę taip pat pagalvojame ir suprantame, jog kenkiame sau, tačiau vėlgi veikia bandos instinktas paremtas mąstymu „visi rūko, kodėl man nepabandžius“.

Šiais laikais be draugų neįsivaizduotumėme savo gyvenimo. Bet ar visada pagalvojame, kodėl leidžiamės paveikiami blogos draugų įtakos?.

Alkoholis – viena iš aktualiausių šių dienų problemų. Dažniausiai veikia bandos instinktas paremtas mąstymu visi geria, tai ir aš gersiu .

Dar viena aktuali problema jaunimo tarpe – rūkymas. Prieš paimdami ciagertę taip pat pagalvojame ir suprantame, jog kenkiame sau, tačiau vėlgi veikia bandos instinktas paremtas mąstymu visi rūko, kodėl man nepabandžius . Rūkantiems lengviau pradėti bendrauti. Juk pakanka prieiti prie kitų rūkančių ir kartu užsirūkyti. Kitokią dingstį rasti sunku , o šia visada gali pasinaudoti. Tokiu atvėju pradeda rūkyti ir tie paaugliai, kurie ne visada turi su kuo pabendrauti, pasidalinti mintimis. Atsispirti rūkymui taip pat įmanoma, tiesiog vėl, reikia sudėti visus už ir prieš ir jausti, ar didelę įtaka praisidėjusiam rūkymui turi draugai.

Be alkoholio ir rūkymo dar yra ir narkotikai.

  • Lietuvių kalba Rašinys
  • Microsoft Word 4 KB
  • 2011 m.
  • 1 puslapis (419 žodžiai)
  • Mokykla
  • Domantas
  • Bloga įtaka
    9 - 3 balsai (-ų)
Bloga įtaka. (2011 m. Gruodžio 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/bloga-itaka.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 18:38
×