Čili picerijos analizė


Ssgg cili. Čili konkurentai. Darbas cili picerijoje. Picerijos verslo planas kursinis. Picerijos verslo planas. Makroaplinka cili pica. Cili picos inovacijos. Picerijos veikla. Cili picos ssgg analize. Čili pica analizė.

Įvadas. Uab „čili“ įmonių grupės veiklos aprašymas. Darbo jėgos segmentai uab „čili“ įmonėje. Išorinės aplinkos analizė. Makroaplinkos tyrimas. Politinis aspektas. Ekonominis aspektas. Socialinis ir kultūrinis aspektas. Technologinis aspektas. Mikroaplinkos tyrimas. Uab „čili“ konkurentai. Ssgg analizė. Servqual kokybės kriterijai uab „čili“. Paslaugų kainodaros nustatymas. Uab “čili” taikomi rėmimo veiksmai, investicijos ir inovacijos. Pardavimo apimčių augimo tendencijos analizė. Išvados. Literatūra.

Paslaugų ekonomika gali kreiptis į vieną ar du naujausius ekonominius pokyčius. Vienas iš jų yra padidintas svarbą paslaugų sektoriaus pramoninėse ekonomikose. Paslaugos sudaro didesnę dalį jav bvp nei prieš 20 metų. Dabartiniame sąraše bendrovių yra daugiau paslaugų įmonių ir mažiau gamintojų, negu ankstesniais dešimtmečiais. Paslaugų ekonomika besivystančiose šalyse daugiausia sutelkta finansinių paslaugų, sveikatos ir švietimo.

Paslaugos – dominuojanti veikla visoje ekonomikos struktūroje, sudaranti 60-70 bnp, kurioje dirba 2/3 šalies gyventojų. Lietuvoje tuo tarpu darbuotojų paslaugų sektoriuje skaičius viršija 50 proc. , tačiau nesiekia dar 2/3 visų darbo vietų. Yra labai daug paslaugų sąvokų apibrėžimų: negatyvinių ir pozityvinių: o negatyviniai paslaugų veiklą apibūdina, kaip veiklą, kuri nekuria ir neperdirba fizinių produktų, taigi, neturi ir mainomosios vertės - tik vartojamąją; o pozityviniai - ji apibūdinama kaip santykis tarp paslaugų gamintojo ir paslaugų vartotojo.

Organizacijos veiklos sėkmė priklauso nuo aplinkos: vidinės ir išorinės. Vidinėje aplinkoje atsiranda organizacijos stipriosios ir silpnosios pusės, o išorinė aplinka sąlygoja organizacijos galimybes ir grėsmes. [žiūrėta 2011 05 14] prieiga per internetą. Šiame darbe bus išanalizuosime uab „čili“ įmonių grupės ekonominius aspektus, atliksime makroaplinkos ir mikroaplinos tyrimą bei išteklių ir ssgg analizę. Taip pat bus pateikiama šios įmonių grupės vizija, misija ir įmonės tikslai.

Tyrimo objektas: uab „čili“ įmonių grupė.

Tyrimo tikslas: išanalizuoti pagrindinius ekonominius aspektus uab „čili“ įmonėje. Tyrimo uždaviniai: atlikti uab „čili“ įmonių grupės strateginę analizę; pateikti uab „čili“ tinklo tikslinę orientaciją; darbo metodai: mokslinės literatūros analizė.

  • Ekonomika Kursinis darbas
  • Microsoft Word 49 KB
  • 2012 m.
  • 20 puslapių (4732 žodžiai)
  • Universitetas
  • Romeda
  • Čili picerijos analizė
    10 - 1 balsai (-ų)
Čili picerijos analizė. (2012 m. Balandžio 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/cili-picerijos-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 06:29
×