Dale Carnegie. Kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką žmonėms išsamus konspektas


Dale Carnegie. Kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką žmonėms ". Kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką žmonėms. Pagrindiniai elgesio su žmonėmis principai. Nekritikuokite , nesmerkite , nereikškite nepasitenkinimo. Sąžiningai , nuoširdžiai pripažinkite kitų privalumus. Sužadinkite kitame asmenyje troškimą norėti. Šeši būdai tapti mėgstamu žmogumi. Priminkite , kad žmogui jo paties vardas bet kokia kalba taisyklingai ištartas skamba maloniausiai ir reikšmingiausiai. Būkite geras klausytojas , paskatinkite kitus kalbėti apie save. Kalbėkite apie tai , kas įdomu jūsų pašnekovui. Būdų paskatinti žmones galvoti taip , kaip jūs. Vienintelis būdas laimėti ginčą – jo išvengti. Tegu jūsų pašnekovas kuo greičiau pasako Taip. Leiskite kitam žmogui išsikalbėti. Būkite jautrūs kitų žmonių mintims ir troškimams. Apeliuokite į kilnius motyvus. Inscenizuokite savo mintis. Meskite iššūkį. Būkite lyderiu kaip pakeisti žmones jų neįžeidžiant ir nesukeliant pasipiktinimo. Pradėkite nuo pagyrimų ir nuoširdaus pripažinimo. Nurodykite žmonėms jų klaidas netiesiogiai. Prieš kritikuodami kitą , pakalbėkite apie savo paties klaidas. Girkite žmones net už pačią menkiausią pažangą , nuoširdžiai pripažinkite kitų privalumus. Sukurkite žmogui reputaciją , pagal kurią jis gyventų. Padrąsinkite žmones , sudarykite įspūdį , kad nesėkmes lengva įveikti. Padarykite , kad kitam žmogui būtų malonu daryti tai , ko iš jo tikitės. Pagrindiniai metodai , kaip tvarkytis su žmonėmis. Nekritikuok , nesmerk ir nesiskųsk kitais. Visada atvirai ir nuoširdžiai reikšk susižavėjimą , padėką ir pripažinimą. Pažadink žmoguje norą veikti , entuziazmą. Šeši būdai , kaip priversti žmones tave pamėgti. Dvylika būdų įtikinti žmones tuo , kuo tiki tu. Tu neteisus! ”. Būk Lyderis kaip priversti žmones pasikeisti neįžeidžiant ir neiššaukiant pasipriešinimo. Kaip lyderiui efektyviai pakeisti kito žmogaus požiūrį ar elgesį.

Manau, kad, sakyti, jog ši knyga yra ne apie manipuliacijas, būtų ne visiškai tikslu. Taip, čia daug kalbama apie manipuliavimą, bet, jei visa tai iš tiesų daroma siekiant abipusės naudos ir su kilniais tikslais, tuomet neigiamas žodžio “manipuliacija” atspalvis jau nebetinka. Galbūt yra kažkoks žodis, kuris tiksliau apibūdintų tai? (Gal “tavipuliacija”? :))

  • Microsoft Word 25 KB
  • 2016 m.
  • 8 puslapiai (2903 žodžiai)
  • Agnė
  • Dale Carnegie. Kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką žmonėms išsamus konspektas
    10 - 4 balsai (-ų)
Dale Carnegie. Kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką žmonėms išsamus konspektas. (2014 m. Lapkričio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/dale-carnegie-kaip-isigyti-draugu-ir-daryti-itaka-zmonems-issamus-konspektas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 23 d. 08:31
×