Darnaus vystymosi rodikliai Lietuvoje. Ekonometrijos tyrimas


Darnus vystymasis lietuvoje. Darnaus vystymosi rodikliai 2011. Ekonometrijos kursinis. Ekonometrijos referatas. Ekonometrijos kursinis darbas. Darnaus vystymosi kryptys lietuvoje. Ekonometrijos darbas. Gimstamumas ekonometrijos namu darbas. Gyvenimo kokybes rodikliu strategine analize. Darnaus zemes ukio vystymosi rodikliai.

Įvadas. Darnus vystymasis. Lietuvos darnaus vystymosi pioritetai ir principai. Lietuvos darnaus vystymosi strateginė analizė. Aplinkos kokybė ir gamtos ištelkiai. Oras. Vanduo. Atliekų tvarkymas. Ekonomikos vystymasis. Pramonė. Transportas. Žemės ūkis. Socialinis vystymasis. Užimtumas. Skurdas ir socialinė atskirtis. Švietimas ir mokslas. Darnaus vystimosi vizija ir valstybės misija. Darnaus vystimosi vizija. Darnaus vystimosi valstybės misija. Darbo tikslas: susipažinti su darnaus vystymosi rodikliais lietuvoje. Metų laikotarpiu. Uždaviniai. Išsiaiškinti darnaus vystymosi sąvoką. Susipažinti su darnaus vystimosi prioritetais ir principais. Paanalizuoti darnaus vystymosi rodiklius. Darbo metodas: susideda iš dviejų dalių. Pirmoje pateikti daugiau teoriniai aspektai. Antroje – atliekama rodiklių, duomenų lyginimas, apžvalga.

Visuomenei darnaus vystymosi (angl. K. - sustainable development) sąvoka pirmąkart buvo įvardyta 1987 m. Pasaulio aplinkos ir plėtros komisijos ataskaitoje mūsų bendra ateitis . darnus vystymasis – tai plėtra, tenkinanti žmonijos reikmes dabar, neapribojant galimybių ateities kartoms tenkinti savąsias . Siekiant geresnės gyvenimo kokybės dabar ir ateityje, ekonomikos, socialinės raidos ir aplinkos apsaugos tikslai yra derinami ir papildo vienas kitą. Pastaruoju laikotarpiu veiksmingos darnaus vystymosi rodiklių sistemos sukūrimui ypač daug dėmesio skiria ne tik darnaus vystymosi teoretikai, bet ir įvairios valstybinės bei tarptautinės institucijos, atsakingos už praktinį darnaus vystymosi idėjų įgyvendinimą. Jau po rio de žaneiro tarptautinės konferencijos aplinkos ir vystymosi klausimais (1992m.

  • Microsoft Word 61 KB
  • 2011 m.
  • 24 puslapiai (5954 žodžiai)
  • Universitetas
  • Laura
  • Darnaus vystymosi rodikliai Lietuvoje. Ekonometrijos tyrimas
    8.5 - 2 balsai (-ų)
Darnaus vystymosi rodikliai Lietuvoje. Ekonometrijos tyrimas. (2011 m. Gegužės 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/darnaus-vystymosi-rodikliai-lietuvoje-ekonometrijos-tyrimas.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 09 d. 00:54
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo