Dirbtinai Žemės palydovai


Kodel palydovai nenukrenta. Jav meteorologiniai zemes palydovai. Kodel nenukrenta dirbtiniai zemes palydovai. Kodėl nenukrenta dirbtiniai žemės palydovai?.

Tikslai. Kas yra palydovas? Kokios yra palydovų rūšys? Kodėl palydovai nenukrenta?. Kaip jie „Geba“ skristi virš Žemės? Dirbtinių Žemės palydovų judėjimas. Palydovų rūšys. Palydovų tipai. Palydovinio ryšio paslaugos. Dirbtiniai Žemės palydovai. Artimasis kosmosas - palydovų paleidimų pradžia. Kam reikalingi palydovai? „Palydovų tendencijos“. JAV palydovų paleidimo pikas. Baltijos šalyse kuriami ir ruošiami paleisti pirmieji kosminiai aparatai. ‚,LitSat-1“. Misijos tikslai. Palydovo techniniai duomenys. Informacija apie Lietuvių palydovai. Laurynas Mačiulis ir Vytenis Buzas. Judriojo palydovinio ryšio sistemų. Truputėlį Istorijos. Jurijus Gagarinas. Pirmoji pakilusi moteris į kosmosa. DPŽ apskaičiavimas. Kaip galime rasti palydovo apskritiminį greitį? Palydovių greičiai. Kokie yra kosminiai greičiai? Veikiantys palydovai - 2011 metų balandžio 12 dieną aplink Žemę įvairiomis. Altitude klasifikacijos. Tai įdomu. Apie Žemę per 80 minučių. Meteoroliginė technika. Palydovių užfiksuoti vaizdai. Testas. Koki gali būti palydovai, pasirinkite 2 variantus? Kada buvo paleistas pirmasis dirbtinis Žemės palydovas? Kuris žmogus pirmasis pakilo į kosmosa? Koks palydovas buvo paleistas Lietuvoje 2013m? Kas lemia palydovių judėjima? Ka reiškia trumpinys DŽP? Sujunkite teiginius, jei neteisingi ištaisykitę juos? Kaip vadinimas pradinis, mažesnis greitis už pirmajį kosminį greitį. Kokia yra pagrindinė palydovių paskirtis? Koks šiuo metu yra didžiausias skraidantis dirbtinis palydovas? Kaip palydovai juda? Atsakymai. Informacijos šaltinai.

Mokykla: Kauno Taikomosios Dailės mokykla Mokinys: Arūnas Sakalauskas 11kl. Mokytojas: Rimantas Daunys.

Tikslai 3 Kas yra palydovas? 4 Kokios yra palydovių rūšys? 5 Kodėl palydovai nenukrenta? Kaip jie „geba“ skristi virš Žemės? 7 Dirbtinių Žemės palydovų judėjimas 8 Palydovių rūšys 10 Palydovių tipai 11 Palydovinio ryšio paslaugos 12 Dirbtiniai žemės palydovai 13 Artimasis kosmosas- palydovių paleidimo pradžią 16 Kam reikalingi palydovai 21 Palydovių tendencijos 22 JAV palydovių paleidimo pikas 24 Baltijos šalyse kuriami irruošiami paleisti pirmieji kosminiai aparatai 25 Misijos tikslai 27 Judriojo palydovinio ryšio sistemos 32 Truputėlį istorijos 33 DPŽ apskaišiavimas 39 Kaip galime rasti palydovo apskritiminį greitį 43 Palydovių greičiai 44 Kokie yra kosminiai greičiai? 45 Altitudė klasifikacijos 47 Tai įdomu 49 Apie žemę per 80 min 51 Meteorologinė technika 53 Testas 59 Informacijos šaltinai 72.

Išsiaiškinti, kas yra palydovas? Kokios yra palydovų rūšys? Koki kosminiai greičiai vyrauja kosmose? Išsiaiškinti kas pirmasis pakilo įkosmosa? Kaip juda palydovai orbitoje? Kas sukūrė LituanicaSAT-1?

Palydovas (astr. dangaus kūnas, skriejantis aplink planetą).

Palydovo paleidimo vieta ir laikas, taip pat paleidimo greičio dydis bei kryptis lemia orbitą, kuria DŽP skrieja toliau, paklusdamas dangaus mechanikos dėsniams.

NASA Žemės stebėjimo laivynas nuo 2012 m.

Palydovų paskirtis atspindi jo pagrindinę užduotį, tačiau labai dažnai palydovai yra daugiatikslio panaudojimo. Tarkime – palydovas karinis ir komercinis vienu metu.

  • Fizika Skaidrės
  • MS PowerPoint 14509 KB
  • 2015 m.
  • 72 puslapiai (2043 žodžiai)
  • Mokykla
  • Arunas
  • Dirbtinai Žemės palydovai
    10 - 2 balsai (-ų)
Dirbtinai Žemės palydovai. (2015 m. Sausio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/dirbtinai-zemes-palydovai.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 17 d. 08:47
×