Dokumentu valdymas ir dokumentai


Dokumentu valdymas darbo aktualumas. Dokumentu valdymas referatas. Dokumentu valdymo raida. Dokumentu valdymo projektinis darbas. Dokumentu valdymo projektinio darbo išvados. Dokumentų valdymo sistema bei procedūros. Dekumentai referatas. Aplinkosauginiu dokumentu valdymo praktika. Projektinis darbas dokumentu valdymas. Įvadas (temos aktualumas, namų darbo dokumentų valdymas šperos.lt.

Įvadas. Dokumentų valdymo raida, esmė ir pagrindinės sąvokos. Dokumentų valdymo ištakos ir teisinis reglamentavimas. Dokumentų valdymo sąvoka. Dokumento sąvoka. Dokumentų klasifikavimas, jų funkcijos ir paskirtis. Dokumentų apyvarta. Praktinė dalis. Asmeninis prašymas. Dalykinis raštas. Asmeninis įgaliojimas. Įsakymas dėl priėmimo į darbą. Pažyma apie studijas. Išvados. Literatūra.

Temos aktualumas – dokumentuose užfiksuota informacija yra svarbi vertybė, jos pagrindu priimami įvairaus lygio valdymo sprendimai, nuo kurių kokybės priklauso ir verslo sėkmė ar nesėkmės. Todėl tinkamas dokumentų rengimas ir įforminimas yra aktuali tema bet kuriai organizacijai.

Darbo objektas – dokumentų valdymas.

Šio darbo tikslas - apžvelgti, kaip įgyvendinami dokumentų valdymo procesai įmonėje. Įgyvendinti užsibrėžtam tikslui iškelti šie uždaviniai :

 apibendrinti dokumentų valdymo ir dokumento sampratą;

 įvardinti pagrindinius dokumentų valdymą reglamentuojančius teisės aktus;

 išnagrinėti pasirinktos įmonės veiklos dokumentų valdymo sistemą bei procedūras.

Naudotasi literatūros ir šaltinių analizės metodu.

Pirmiausia buvo remtasi LR dokumentų ir archyvų įstatymu, Dokumentų tvarkymo ir apskaitos taisyklėmis, Dokumentų rengimo ir įforminimo taisyklėmis, kuriuose nurodyti aptariamo proceso apibrėžimai. Kiti šaltiniai – tai monografijos ir straipsniai, kuriuose kalbama apie dokumentų valdymą, jo specifiką, organizavimą.

  • Microsoft Word 33 KB
  • 2012 m.
  • 18 puslapių (2750 žodžiai)
  • Kolegija
  • Egle
  • Dokumentu valdymas ir dokumentai
    10 - 1 balsai (-ų)
Dokumentu valdymas ir dokumentai. (2012 m. Lapkričio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/dokumentu-valdymas-ir-dokumentai.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 30 d. 21:15
×
109 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo