Elektroninės valdžios administravimas Lietuvos savivaldybėse


Tikrino. Vertinimas. Įvadas. Elektroninės valdžios samprata. Elektroninės valdžios modeliai. Elektroninės paslaugos. Elektroninės valdžios paslaugų teikimo lygmenys. Elektroninės valdžios būklė Lietuvoje. Elektroninės valdžios trūkumai. Elektroninės valdžios plėtros problemos. Elektroninė valdžia Lietuvos savivaldybėse. Elektroninės valdžios pranašumai savivaldybėse. Taikomosios informacinės sistemos savivaldybėje. Sistemų integracija (integracinė platforma). Elektroninės valdžios administravimas Vilniaus miesto savivaldybėje. Elektroninių paslaugų nauda. Teikiamos elektroninės paslaugos. Elektroninių paslaugų plėtros galimybės. Išvados. Summary. Bibliografinių nuorodų sąrašas. Priedai.

Interneto naudojimas, kaip priemonė ryšiams ir komunikacijai tarp valdžios ir piliečių gerinti, jau yra ne šiuolaikiška privilegija, o valstybės pareiga.Dėka informacijos ir komunikacijos technologijų valdžia yra labiau prieinama, gali kokybiškiau informuoti piliečius ir sąveikauti su jais. Lietuvos valstybinėse organizacijose elektoninės valdžios išsivystymo ir veiksmingumo lygis yra skirtingas. Darbe apžvelgiamas elektroninės valdžios diegimas Lietuvos savivaldybėse ir siekiant gilesnio supratimo apie elektroninės valdžios administravimą analizuojama konkreti valstybinė organizacija – Vilniaus miesto savivaldybė .

Darbo tikslas – apžvelgti elektroninės valdžios veikimą Lietuvos savivaldybėse ir išanalizuoti praktinį elektroninės valdžios taikymą Vilniaus miesto savivaldybėje.

Darbo uždaviniai - 1. Apžvelgti elektroninės valdžios veiksmingumą Lietuvoje.

2.Aptarti elektroninės valdžios trūkumus ir galimybes.

3.Išanalizuoti elektroninės valdžios administaravimą Lietuvos savivaldybėse.

4.Išanalizuoti elektroninės valdžios administravimą - teikiamų elektroninių paslaugų struktūrą, pobūdį, jų veiksmingumą ir trūkumus Vilniaus miesto savivaldybėje.

  • Microsoft Word 65 KB
  • 2013 m.
  • 30 puslapių (7767 žodžiai)
  • Universitetas
  • Donatas
  • Elektroninės valdžios administravimas Lietuvos savivaldybėse
    9 - 1 balsai (-ų)
Elektroninės valdžios administravimas Lietuvos savivaldybėse. (2013 m. Birželio 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/elektronines-valdzios-administravimas-lietuvos-savivaldybese.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 08 d. 00:42
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!