Geriau 10 kartų žiūrėti gerą filmą negu 10 vidutiniškų


Geras filmas. Geriau 10 kartų pažiūrėti gerą filmą negu 10 vidutiniškų. Katastrofiškai nesėkmingas filmas ziureti. Ne holivudiniai filmai. Geriau ziureti 10 kartu gera filma negu 10 vidutinisku. Gera filmas. Paziureti gera filma. Vidutiniškas filmas. Ziurekite gera filma. Filmu baze.

„jei tai geras filmas, garso galėtų nebūti, ir žiūrovai visdar tūrėtų aiškų supratimą apie ką buvo filmas. “ manau alfredo hitchkoko citata puikiai tinka apibūdinti „gero filmo„ sąvoką. Aš esu žiūrėjus daug prastų, vidutiniškų, bei gerų filmų. Tarp visų šių filmų yra tik vienas didelis skirtumas - gerą filmą aš galiu žiūrėti dar ir dar, bet visdar pastebėti ką nors naujo, pamokančio.

jei tai geras filmas, garso galėtų nebūti, ir žiūrovai visdar tūrėtų aiškų supratimą apie ką buvo filmas. manau alfredo hitchkoko citata puikiai tinka apibūdinti gero filmo sąvoką.

žvelgiant į retrospektyvą, galima pastebėti, kad visi filmai turėdavo mintį. Šiais laikas, bet kas gali sau leisti sukurti filmą, todėl išpopuliarėjo, taip vadinami, holivudiniai filmai. Esu žiūrėjusi milijoną tokių filmų, ir turbūt tiek pat kartų nusivylusi jais. Menkaverčiai filmai, arba kitaip kičai - beverčiai ir nemeniški kūriniai, kaip ,,amerikietiškas pyragas ar ,,katastrofiskai nesėkmingas filmas neverčia žmogaus mastyti ir gilintis. Viskas pateikta kaip nemąstančiai asmenybei, pakanka tik grožėtis vaizdu, štai kodėl jie yra tokie populiarūs dabartineje visuomėnėje. Visų tokių filmų veikėjai yra neoriginalūs, tipiniai, siužetams trūksta fantazijos, jie lengvai nuspėjami, rodoma tik tai ką norėtų pamatyti dauguma. Todėl kartais žiūrėdama filmą pagalvoju, kad tai jau kažkur mačiau. Žinoma svarbų vaidmenį atlieka reklama. Tokio pobūdžio filmų kūrėjams tikrai nerūpi žmogus, jiems svarbiausia pasipelnyti ir skiepyti amerikietišką kultūrą.

Kad parodytčiau kontrastą tarp kičinių filmų ir tikrai vertingų kūrinių, privalau juos palyginti su vertingais ir įvertintais pasaulinio lygio kuriniais.

Filmas yra meno kūrinys,taip pat kaip paveikslas, daina ar skulptūra, turi teikti estetini ir emocinį pasitenkinimą. Filmas, kad ir kokio žanro bebūtų, turi ginti kokias nors vertybes, smerkti ydas.

  • Microsoft Word 9 KB
  • 2011 m.
  • 2 puslapiai (672 žodžiai)
  • Mokykla
  • Mantas
  • Geriau 10 kartų žiūrėti gerą filmą negu 10 vidutiniškų
    10 - 1 balsai (-ų)
Geriau 10 kartų žiūrėti gerą filmą negu 10 vidutiniškų. (2011 m. Kovo 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/geriau-10-kartu-ziureti-gera-filma-negu-10-vidutinisku.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 02 d. 00:01
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo