Hemingvėjus atsisveikinimas su ginklais analizė


Atsisveikinimas su ginklais knyga. Ernestas hemingvejus atsisveikinimas su ginklais aprasymas. Hemingvejus atsisveikinimas su ginklais aprasymas. Atsisveikinimas su ginklais aprasymas. Ernestas hemingvejus atsisveikinimas su ginklais. E.hemingvėjus atsisveikinimas su ginklais. Atsisveikinimas su ginklais santrauka. Atsisveikinimas su ginklais recenzija. Atsisveikinimas su ginklais pagrindine mintis. Knyga atsisveikinimas su ginklais.

Lietuvių analizė. Knygos išsami analizė. Ernestas hemingvėjus. Atsisveikinimas su ginklais. Turinys. Aforizmai. Pagrindinė mintis. Biografija. Kūryba.


Henris buvo amerikietis, kuris per antrąjį pasaulinį karą tarnavo italijos fronte, jis buvo sanitaras leitenantas. Jis nepalaikė beveik jokių ryšių su savo šeima, ir net yra sakęs, kad jos nemyli. Vaikinas mėgo savo būrį, ten turėjo daug draugų, jie mėgo jį. Pagrindinės jų pokalbių temos buvo, žinoma, apie karą. Jie speliojo, kas vyks ateitiyje, kas laimės, kada karas pagaliau baigsis. Visi nekentė karo.

Henris turėjo gerą draugą italą rinaldį, kuris buvo pradedantysis chirurgas. Jie vienas kitą dažnai pašiepdavo, tačiau vienas kitą tikrai mylėjo.

-jūs tikras italas. Visas iš ugnies ir dūmų, o viduje tuščia. Jūs tik apsimetat, kad esat amerikietis. Mudu broliai, ir mylime vienas kitą. 71 psl.

Vieną dieną rinaldis nusivedė henrį į ligoninę, supažindinti su dviem seselėm. Vieną jis sakė vesiąs-anglę mis barkli. Tačiau išėjo taip, kad henris su ja rado bendrą kalbą ir ėmė pas ją lankytis. Jis jai sakė, kad ją įsimylėjo, nors tada melavo ir barkli tai suprato, tačiau vis tiek klausinėjo, ji henriui pasirodė šiek tiek pakvaišusi.

Pagalvojau, kad ji, turbūt, truputį pamišus. Man buvo vis tiek. Aš negalvojau, kuo tai baigsis. Tai buvo geriau, negu kiekvieną vakarą vaikščioti į viešuosius namus. 33 psl.

Tačiau laikui bėgant jie labai suartėjo, jis pas ją dažnai eidavo ir net nepajuto kaip ją pamilo.

Aš išėjau pro duris ir staiga pasijutau vienišas, širdyje buvo tuščia. Į pasimatymą su ketrina aš pažiūrėjau labai lengvabūdiškai, pasigėriau ir vos neužmiršau ateiti, bet, kai negalėjau pasimatyti su ja, pasijutau vienišas ir ilgėjausi jos. 45 psl.

Henriui buvo laikas išvykti į frontą, kuriame, jiems bevalagant, šalia sprogo bomba. Vaikino draugas buvo užmuštas, o jam buvo smarkiai sužalotos kojos. Medicinos punkte jam buvo ištrauktas skeveldros, tada jį vežė namo, kad galėtų išgydyti žaizdas. Pagaliau jis buvo aguldytas į lovą ir apžiūrėtas. Pirmas daktaras patarė daryti operaciją po dveijų mėnesių, bet jis negalėjo tiek laukti ir liepė pakviesti kitą daktarą. Jis leido daryti operaciją sekančią dieną. Operacija buvo sėkminga ir henris ėmėm gyti. Pas jį atvyko ketrina ir jis tikrai suprato, kad ją labai myli.

Mes galėjome jaustis vieni, kai buvome kartu, vieni tarp kitų. Taip man atsitiko pirmą kartą. Aš pažinau daug merginų, bet visada buvau vienišas, ir tokia vienatvė-baisiausia. Tačiau dabar mes niekad nebūdavom vieniši ir niekad nebijodavom, kai būdavom drauge. 250 psl.

  • Lietuvių kalba Analizės
  • 2012 m.
  • Lialia
  • 6 puslapiai (1730 žodžių)
  • Lietuvių analizės
  • Microsoft Word 68 KB
  • Hemingvėjus atsisveikinimas su ginklais analizė
    10 - 1 balsai (-ų)
Hemingvėjus atsisveikinimas su ginklais analizė. (2012 m. Balandžio 09 d.). http://www.mokslobaze.lt/hemingvejus-atsisveikinimas-su-ginklais-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 19 d. 00:00