Įmonių konkurencingumo vertinimas


Įmonės konkurencingumo vertinimas. Konkurencingumo analize. Imones konkurencingumo analize. Konkurencingumo ivertinimas. Bostono konsultacinės grupės matrica. Konkurencingumo matrica. Imones konkurencingumas. Imoniu konkurencingumo analize. Imoniu konkurencingumas. Konkurencingumo tyrimo metodai.

Įvadas. Pasirinktų įmonių pristatymas. Ober-haus. Koba. Įmonių konkurencingumo vertinimui pasirinkti metodai. Isuvest. Bcg (bostono konsultacinės grupės) matrica. Porterio penkių konkurencinių jėgų modelis. Ssgg analizės metodas. Įmonių konkurencingumo vertinimas pritaikant aptartus metodus. Isuvest. Bcg (bostono konsultacinės grupės) matrica. Porterio penkių konkurencinių jėgų modelis. Ssgg analizė (išvados). Literatūra. Priedas nr. 1.

Nekilnojamasis turtas – gyvenimo bei verslo pradžiai būtinas pagrindas. Padidėjus jo paklausai ir pasiūlai, atsirado terpė įsikurti ir sėkmingai savo veiklą vystyti nekilnojamojo turto įmonėms, tarpininkaujančios nuomos, pirkimo, pardavimo procesuose.

Uab ,,ober-haus ir koba – tai nekilnojamojo turto rinkos dalyvės. Nors ober-haus šiuo metu užima lyderiaujančias pozicijas, tačiau abi įmonės yra augančios ir konkuruojančios tarpusavyje.

šio darbo tikslas – nustatyti minėtų dviejų įmonių svarbiausius konkurencingumą lemiančius veiksnius bei įvertinti jį pasirinktais metodais. Autoriai, rašydami šį darbą, iškėlė todarbą sudaro trys dalys. Pirmojoje trumpai supažindinama su pasirinktomis įmonėmis (koba ir ober-haus). Toliau teoriškai apibūdinami pasirinkti konkurencingumo vertinimo metodai ir paskutinėje dalyje kiekvienas jų pritaikytas šioms nekilnojamojo turto įmonėms.

Darant analizę buvo remtasi bendrvių koba ir ober-haus viuab ,,ober-haus yra didžiausia ir plačiausiai žinoma nekilnojamojo turto paslaugų bendrovė pabaltijyje bei lenkijoje ir ukrainoje, turinti daugiau kaip 300 nekilnojamojo turto darbuotojų trisdešimtyje biurų.  .

1993 m. Savo veiklą estijoje pradėjusi ober-haus bendrovė, 1998 m. Pirmąjį biurą įsteigė ir vilniuje. Šiuo metu ober-haus biurai veikia vilniuje, Kaune, klaipėdoje, šiauliuose, panevuab ober-haus nekilnojamasis turtas per 2006 metus pasiekė 14,64 mln. Litų apyvartą lietuuab ,,koba , įkurta 1989 m. , šiuo metu savo dydžiu bei aprėpiama tarptautine rinka atitinka vis didėjančią rinkos paklausą. Be biurų kopenhagoje, vilniuje, rygoje, varšuvoje ir kijeve, įmonė taip pat bendradarbiauja su partneriais estijoje, suomijoje ir švedijoje. Teikiamos paslaugos yra susiję su investuotojais, parduotuvėmis ir prekybos tinklais, biurų pastatais, gamybinėmis ir sandėliaviprekybos centrai: vilniuje (europa, gedimino 9), klaipėdoje (big, manto namai), šiauliuose (bruklinas, tilžė), panevėžyje (babilonas).

Naujas biurų centras vilniuje. Šiuo metu tai yra didžiausias naujai statomų bšis rodiklis naudojamas norint konkurencingumą lemiančius kriterijus įvertinti nelygiareikšmiškai. Suvestini bcg matrica įvertina du strateginius kintamuosius: užimamą santykinę rinkos dalį bei rinkos augimo tempus. Pagal ją, atsižvelgiant į vietą rinkoje bei vidinę organizacijos struktūrą, yra įvertinamas kiekvienas verslo vienetas ir priskiriamas ,,klaustukams , ,,šunims , ,,karvėms arba ,,žvaigždėms .

  • Microsoft Word 198 KB
  • 2010 m.
  • 15 puslapių (3577 žodžiai)
  • Universitetas
  • Amanda
  • Įmonių konkurencingumo vertinimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Įmonių konkurencingumo vertinimas. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/imoniu-konkurencingumo-vertinimas.html Peržiūrėta 2021 m. Vasario 26 d. 08:43
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo