Individualaus gyvenamojo namo kursinis projektas


Individualaus gyvenamojo namo projektas. Individualaus namo brėžinys. Gyvenamojo namo aiškinamasis raštas. Namo projektas kursinis. Namo sildymo kursinis. Gyvenamojo namo kursinis darbas. Kursinis projektas gyvenamasis namas. Individualaus namo apsvietimo projektas. Individualaus namo su rūsiu projekt. Pastato brėžinio aiškinamasis raštas.

Pastatų konstrukcijų aiškinamasis raštas. Architektūrinė dalis. Konstrukcinė dalis. Pamatai. Perdangos. Pertvaros. Sienos. Grindys. Laiptai. Langai. Durys. Sijos ir sąramos. Stogas. Lietaus nuvedimo sistema. Vėdinimas ir dūmų šalinimas. Šildymas. Komunikacijos. Skirtas dviaukštis gyvenamasis namas su rūsiu. Bendras plotas 245 m2 gyvenamojo namo pirmajame aukšte projektuojami : tambūras, vonios kambarys su tualetu, svetainė, virtuvė, koridorius, laiptinė, garažas ir gyvenamasis kambarys. Antrame aukšte projektuojami tys gyvenamieji kambariai, koridorius, laiptinė, vonios kambarys, darbo kambarys,. Pakilus iš pirmo aukšto į antrą aukštą iš kart patenkame į koridorių,o iš jo galima patekti į visus kitus kambarius. Rūsyje projektuojamas sandėliukas ir dirbtuvės.

Gyvenamojo namo pirmajame aukšte projektuojami : tambūras, vonios kambarys su tualetu, svetainė, virtuvė, koridorius, laiptinė, garažas ir gyvenamasis kambarys. Antrame aukšte projektuojami tys gyvenamieji kambariai, koridorius, laiptinė, vonios kambarys, darbo kambarys.

Pastate projektuojami šviesios medienos imitacijos plastikinių rėmų langai, susidedatys iš dvieju dalių. Abi kraštinės dalys varstomos viena kryptimi į vidų. Visi langai turi mikroventiliaciją.

Išorinės durys yra medinės, atsparios drėgmei, su garso izoliacija, sandarios, gamyklinio dažym pamatai – juostiniai, suprojektuoti iš gamyklos prestėja pamatų blokų ir pamatų papėdžių. Pamatai po paperdangos yra gelžbetoninės. Plokščių tipas yra pk, gamintojas gkg-3, o jų aukštis h=220 mm, plotis b kinta nuo 1190 iki 1790 mm.

G/b plokštės užleistlauko laikančiosios ir nelaikančiosios sienos 460 mm storio. Jas sudaro sluoksniai. Iš lauko pusės – apdailinis plytų mūras 90 mm, oro tarpas 30mm, mineralinė vata (paroc was 35 ir paroc uns 37z) 30mm ir 110 mm storio ir fibo blokeliai 200 mm. Į kas ketvirtą eilę dedami lankstūs pastato grindyse panaudota paroc ssb1 garso izoliacija. Sanitariniuose mazguose, virtuvėje ir sandėliupastate sumontuotos medinės laiptasijos, o ant jų- ąžuolinės pakopos. Pakopos plotis- 275mm, aukštis- 150mm, ilgis-1190mm. Prie monolitinės plokštės yra varžtais pritvirtinama medinė sija, o prie jos pritvirtinamos laiptasijos. Prie laiptasijos varžtais pritvilangai pagaminti pagal užsakymą. Pastate sumontuoti 915 - 1830 mm pločio plastikiniai langai, o aukštis- 1400mm. Visi langai aukščistogą laikančios konstrukcijos yra gegnės, kurios remiamos į mūrločius. Stogo danga – bituminės rudos spalvos UAB gargždų mida čerpelės, kuri klojama ant grebėstų. Po jais – antikondensacinė plėvelė, po to gegnės, priešvėjine plėvelė. Pats stogmontuojama rudos spalvos lietaus vandens nuvedimo sistema. Prie stogo karnizų bus tvirtinami pakabinamieji latakai iš kurių lietaus vanduo bus nuvedamas į stogo kampuose esančius 100mm skersmens lietvamzdžius. Latakai tvirtinami prie stogo karnizo metaliniais kabliais. Latakų išilginis nuolydis bus sanitarinių mazgų, virtuvės sienose yra projektuojamos vėdinimo angos, kurių matmenys 140x140mm. Taip pat, pastato patalpų vėdipastatas prijungiamas prie miesto vandentiekio. Kanalizacija-vietinė. Elektros srovė - 380v. Pastatas prijungiamas prie telefono ir interneto linijos.

  • Microsoft Word 28 KB
  • 2010 m.
  • 4 puslapiai (553 žodžiai)
  • Universitetas
  • Dainius
  • Individualaus gyvenamojo namo kursinis projektas
    10 - 1 balsai (-ų)
Individualaus gyvenamojo namo kursinis projektas. (2010 m. Rugsėjo 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/individualaus-gyvenamojo-namo-kursinis.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 08 d. 11:36
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo