Jaunimo gyvenimas


Jaunimo problemos rasinys. Rasinys apie jaunima. Jaunimo laisvalaikis rasinys. Jaunimo laisvalaikis referatas. Laiskas apie siandienini jaunima. Jaunimas rasinys. Rasinys apie jaunimo problemas. Jaunimo pomegiai. Laiskas apie jaunima. Jaunu zmoniu gyvenimas.

Jauno žmogaus pasaulis. Paauglystė- tai vienas sudėtingiausių periodų žmogaus gyvenime. Būtent tada reikia apsispręsti, kuria kryptimi pasuksi savo gyvenimą. Didelė įtampa skirtingai veikia, jaunus žmones: vieni ima maištauti prieš visą pasaulį. Tai pasireiškia bėgimu iš namų, ekstravagantiška išvaizda, jėgos vartojimu prieš silpnesnius. Kiti priešingai- pasineria į savo vidinį pasaulį, užsisklendžia nuo šeimos, nepriima jokios pagalbos ar supratimo.

Paauglystė- tai vienas sudėtingiausių periodų žmogaus gyvenime.

šiuolaikinio jaunimo pramogos gerokai skiriasi nuo mūsų senelių ar netgi tėvų kartos laisvalaikio praleidimo būdų.

Yra daugiau laisvės ir būdų kaip ją išnaudoti. Jaunimas yra daugiau organizuotas, turi daug naujų ir originalių minčių. Rokiškio savivaldybėje kasmet rengiami jaunimo projektų konkursai, kuriuose dalyvauja jauni žmonės norintys praturtinti rokiškio vaikų ir jaunimo laisvalaikį. Ypač padaugėjo įvairių jaunimo savarankiškumą ugdančių klubų. Vis daugiau mieste vykstančių renginių organizuoja ir veda jaunimas, rokiškio raudonojo kryžiaus organizaciją sudaro visas būrys jaunimo. O jų darbai tikrai verti dėmesio: kasmet vykstančios gerumo akcijos , kurių metu paaukoti pinigai yra skiriami obelių globos namų auklėtiniams, aids dienai skirti renginiai ir kt. Nors gyvename ir provincijoje, tačiau pas mus nestinga gabių moksleivių, savo žinias parodžiusių ne tik Lietuvos, bet ir tarptautinėse olimpiadose. Ypač stiprūs mūsų chemikai. Rokiškyje galima ne vien mokytis, bet ir ugdyti meninius gabumus, yra choreografijos, muzikos, dailės mokyklos, kurių mokiniai dalyvauja įvairiuose konkursuose, koncertuose. Sporto mokyklos mokiniai yra iškovoję daugybę medalių, tikrai populiariose sporto šakose. Ypač visiems svarbūs ir įdomūs krepšinio pasiekimai, juk tai pati svarbiausia sporto šaka Lietuvoje. Dabartinis jaunimas yra labiau užsiėmęs, nei mūsų tėvai, po tikrai varginančių pamokų jie su mielu noru lekia į širdžiai mielus užsiėmimus. Didelis skaičius Lietuvių mokosi užsienio universitetuose ar koledžuose, juos baigę daugelis lieka karjeros siekti svetimoje valstybėje, bet yra ir tokių, kurie įgiją tikrai gerą išsilavinimą sugrįžta į namus.

Tačiau ne visiems yra įdomi tokia veikla. Vis mažiau yra domimasi knygomis, užklasine veikla. Tą galiu teigti ir iš savo patirties: kur kas įdomiau sėdėti prie kompiuterio ar lėkti kur su draugais. Ankščiau atrodę įdomūs knygų autoriai staiga tapo nuobodūs, o pagalvojus apie dar kelias valandas mokykloje, kad ir kaip įdomiai bei prasmingai praleistas, ima svaigti galva.

Galbūt mažesniuose miestuose laisvalaikio praleidimo būdų yra mažiau, tačiau didmiesčiuose jų tikrai netrūksta- kavinės, kino teatrai, barai, vakarėliai, o kur dar linksmybių pilnas pogrindinis gyvenimas, kurio linksmybės neapsieina be alkoholio ar žolės , kurie kaip magnetas traukia nenusistovėjusį jaunimą. Atrodo nuo linksmybių galva gali plyšti, o paroje esančių 24 valandų taip neužtenka viskam išbandyti.

  • Microsoft Word 13 KB
  • 2012 m.
  • 4 puslapiai (2199 žodžiai)
  • Izabelė
  • Jaunimo gyvenimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Jaunimo gyvenimas. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/jaunimo-gyvenimas.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 21 d. 14:39
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo