Kalbos kultūra šių dienų televizijoje


Kalbos kulturos klaidos televizijoje. Kalbos kultura televizijoje. Kalbos kultūros klaidų analizė instrukcijose, interneto svetainėse ir reklamos tekstuose. Televizijos kalbos kultura. Siu kaiku jaunimo kalnos kultura.

Kalbos kultūra šių dienų televizijoje referatas.

Šio referato tikslas – sužinoti kuo daugiau apie kalbos kultūrą šių dienų televizijoje, jos pasikeitimą nuo to laiko, kai buvo pradėta transliuoti televizija. Taip pat pagalvoti apie tai, kaip žmonės vertina ją dabar ir sužinoti dabartinius pagrinde naudojamus žodžius. Suprasti vien ką reikia tie žodžiai: kalbos kultūra ir kokia prasmę jie teikia visuomenei. Jeigu nesilaikydamas kalbos kultūros savo mintis perteigsi netaip kaip turėtų perteigti protingi, išsilavinę, save ir kitus gerbiantys žmonės (pvz. Televizijoje neuždėjus cenzūros) tu netik ,,nusmuksi“ kitų akyse, bet ir sumenkinsi jau ir taip lietuvių gretose smukdomą mūsų kalbos kultūrą.

Šią temą pasirinkau norėdamas ir tikėdamasis atskleisti kuo daugiau šių dienų televizijoje vartojamų žodžių, kurie turėtų būti nevartojami viešumoje arba ten kur visi, įskaitant ir vaikus, gali netik girdėti, bet daug kas gali ir išmokti vartoti tuos nederamus žodžius. Taip pat noriu parodyti savo klasės draugams, mokytojams ir galbūt net visai mokyklai pristatydamas šia tema parašyta referatą ir padėti bent nedidelį indėlį į mūsų kalbos kultūrą, kad žmonės ją galiu drąsiai teigti, juk niekina ir nemato tame nieko blogo. Manau, kad šį indėlį ateinanti karta, o gal ir ši, pradės sparčiai didinti ir mūsų televizijoje kalbos kultūros lygis smarkiai išaugs. Todėl manau žmonės pradės ir gyvenime prieš ką nors kalbėdami ar rašydami stipriai susimąstys: o ka gi aš įdėjau gero į būtent šį indėlį.

  • Microsoft Word 12 KB
  • 2013 m.
  • 7 puslapiai (1354 žodžiai)
  • Mokykla
  • Themartynas
  • Kalbos kultūra šių dienų televizijoje
    10 - 3 balsai (-ų)
Kalbos kultūra šių dienų televizijoje. (2013 m. Vasario 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/kalbos-kultura-siu-dienu-televizijoje.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 10 d. 13:39
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo