Kinas tarp rojaus ir žemės knygos refleksija


Socialinių mokslų kolegijos komunikacijos katedra mittos knygos „ kinas tarp rojaus ir pragaro “ refleksija. „ Kinas tarp rojaus ir pragaro “.


Visos mano perskaitytos knygos, manyje paliko dalelę savęs, išmokė dalykų, kuriuos vertinu ir stengiuos nepamiršti ir panaudoti tai savo gyvenime. Knygos, kurias perskaičiau man sukelė daug apmąstymų bei privertė susimąstyti apie kaikuriuos dalykus. Ši knyga – ne išimtis, ją skaičiau įdėmiai, apmąstydama viską kas joje pateikta ir tai buvo tikrai gan įdomi ir naudinga patirtis. Talentingas bei perspektyvus režisierius, pedagogas bei scenaristas A. Mitta parašė knygą, pavadinimu „Kinas tarp rojaus ir pragaro“, kuri yra skirta tiems kurie domisi kinu. Šitoje knygoje man teko susipažinti su kino subtilybėmis ir pagrindinėmis taisyklėmis. Ši knyga, mano nuomone, leido man perprasti dėsnius, kurie vyksta kine bei privertė susimąstyti apie dramaturgijos elementus, kaip viskas gali netikėtai susipinti ir kaip viską paveikia emocijos. Tad, ,,Kinas tarp rojaus ir pragaro‘‘ tikrai nepaprasta knyga, kurią mielu noru perskaityčiau antrą kartą.

Kai pradėjau skaityti šią knygą, buvau nusiteikusi skeptiškai, dėl to, kad jos turinys pasirodė gan sausas ir neįdomus. Turėjau save priversti įsitraukti į šios knygos skaitymo procesą ir neleisti nuoboduliui nugalėti manęs.

  • Microsoft Word 556 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 4 puslapiai (1065 žodžiai)
  • Kolegija
  • Auste
  • Kinas tarp rojaus ir žemės knygos refleksija
    10 - 9 balsai (-ų)
Kinas tarp rojaus ir žemės knygos refleksija. (2015 m. Gruodžio 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/kinas-tarp-rojaus-ir-zemes-knygos-refleksija.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 05 d. 05:20
×
116 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo