Komandinio darbo ypatumai ir jo metu priimami sprendimus savivaldybės administracijoje


Vadybos kursinis darbas. Įvadas. Organizacijos charakteristikos. Trumpas joniškio rajono savivaldybės administracijos aprašymas. Bendra personalo apžvalga. Organizacijos veiklos. Komandinio darbo joniškio rajono savivaldybės administracijos analizė ir tobulinimo sprendimai. Komandinio darbo apžvalga. Komandinio darbo tobulinimo identifikavimas. Komandinio darbo tobulinimo sprendimai. Išvados. Literatūra. Priedai. Priedas. Joniškio rajono savivaldybės administracijos skyrių vadovų (ekspertų) apklausos protokolo pavyzdys.


Aktualumas. Lietuvai įstojus į Europos Sąjungą (ES), komandinis darbas savivaldybėse dar labiau išpopuliarėjo dėl ypač sparčių projektų ir programų skaičiaus ir apimčių padidėjimo. Kadangi komandinis darbas, anot J.A.F. Stoner ir kt. (2005, p.282), yra vienas iš visos organizacijos veiklos efektyvumą įtakojančių veiksnių, būtina turėti aiškiai apibrėžtus efektyvaus/neefektyvaus komandinio darbo raiškos principus, kuriais remiantis, būtų galima įvertinti vienos ar kitos komandos darbo palankumą/nepalankumą viešojo sektoriaus organizacijose, kuris šiame darbe siejamas su efektyvumu/neefektyvumu. Tačiau efektyvios komandinio darbo sprendimai (ypač viešojo sektoriaus organizacijose, kur skirtingai nei versle, neįmanoma darbo rezultatų apibrėžti uždirbto pelno kiekiu) iki šiol yra tiek mokslo bendruomenės, tiek ir pačių praktikų diskusijų objektas, o tai ir lemia šios temos aktualumą.

Darbo tikslas – išanalizuoti komandinio darbo ypatumus ir jo metu priimamus sprendimus Joniškio rajono savivaldybės administracijoje.

Darbo uždaviniai:

Apibūdinti Joniškio rajono savivaldybės administraciją ir jos personalą.

Charakterizuoti Joniškio rajono savivaldybės administracijos komandas ir jų darbą.

Identifikuoti komandinio darbo tobulintinas vietas Joniškio rajono savivaldybės administracijoje, ištiriant komandinio darbo raišką.

Pateikti komandinio darbo tobulinimo sprendimus komandinio darbo raiškai Joniškio rajono savivaldybės administracijoje gerinti.

Darbo metodai: mokslinės literatūros, straipsnių, internetinių šaltinių analizė ir sisteminimas, Joniškio rajono savivaldybės administracijos darbuotojų interviu, kurio tyrimo instrumentas – interviu protokolas, skirtas identifikuoti kiekybinius ir kokybinius komandinio darbo sprendimus Joniškio savivaldybės administracijoje.

Darbą sudaro 24 puslapiai (be priedų), 5 lentelės, 5 paveikslai.

Žymos:
  • Vadyba Kursiniai darbai
  • 2013 m.
  • Neringa
  • 29 puslapiai (6732 žodžiai)
  • Universitetas
  • Vadybos kursiniai darbai
  • Microsoft Word 177 KB
  • Komandinio darbo ypatumai ir jo metu priimami sprendimus savivaldybės administracijoje
    10 - 1 balsai (-ų)
Komandinio darbo ypatumai ir jo metu priimami sprendimus savivaldybės administracijoje. (2013 m. Balandžio 05 d.). http://www.mokslobaze.lt/komandinio-darbo-ypatumai-ir-jo-metu-priimami-sprendimus-savivaldybes-administracijoje.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 24 d. 07:53