Laiko planavimo metodai



Laiko planavimas. Laiko planavimas Tinkamas laiko planavimas. Laiko planavimas yra organizavimo kaip paskirtyti savo laika tarp veiklų procesas. Pakelia produktyvumą ir. Efektyviam laiko. Vaildymui reikia. Suprasti ir valdyti. Pagrindiniai laiko planavimo principai. Planuojat reikia atsižvelgti į du esminius dalykus. Pavyzdys. Pavyzdžiui jei per dieną vidutiniškai 60 proc. Yra išskiriami tokie pagrindiniai laiko planavimo metodai. Pareto principas ABC planavimas Eizenhauerio principas. Pareto principas. Pareto principas tvirtina. Abc analizė. ABC analizė išplaukia iš patyrimo. Amerikiečių generolas. Išvados. Literatūra.
Laiko planavimas; Tinkamas laiko planavimas; Efektyviam laiko vaildymui reikia; Pagrindiniai laiko planavimo principai; pagrindiniai laiko planavimo metodai; Išvados Literatūra.
Laiko planavimas yra organizavimo kaip paskirtyti savo laika tarp veiklų procesas. Geras laiko planavimas padeda dirbti protingiau bet nesunkiau, kitaip sakant tu gali padaryti daugiau per mažesnį laiko tarpą. Nesugebant susiplanuoti laiko, kenčia darbo efektyvumas ir yra patiriama daugiau streso.
Pakelia produktyvumą ir efektyvumą Pagerina darbo reputaciją Suteikia mažiau streso Didina tikimybę pasiekti gyvenimo ir darbo tikslų Suteikia galimybę būti pranašesniam.
Pavyzdžiui jei per dieną vidutiniškai 60 proc. laiko skiriate „proaktyviems“ darbams, o 40 proc – „reaktyviems“, tuomet galite numatyti 5 val. planuotiems, o 3 val. palikti neplanuotiems darbams atlikti iki. Jei jums sutrukdys nenumatytos aplinkybės, turėsite laiko joms suvaldyti išvengdami ryškesnių pasekmių jūsų „proaktyvies“ darbams.