Laiko ir veiklos planavimas skaidrės


Laiko planavimas. Ar Jūs turite laiko? Tikslų formulavimas. Tikslai didina produktyvumą, jei. Turite tikslą. Kas toliau? Laiko planavimo technikos. Pareto taisyklė. Eizenhauerio metodas. Praktinė užduotis Nr. 1. Surašykite visus savaitės darbus ir užduotis. Praktinė užduotis Nr. 2. Suskirstykite veiklas pagal svarbą. Laiko planavimo matrica. Planavimo principai. Kiek laiko skirti planavimui? Produktyvumo pasiskirstymas per dieną. Produktyvimo pasiskirstymas per darbo savaitę. Dar keli patarimai. Laiko ir veiklos planavimas. Holistinis gyvenimo (laiko) matymas. Laiko ir veiklos planavimo svarba. Laiko ir veiklos planavimas. Laiko ir veiklos planavimo svarba. Rekomendacijos laikui planuoti. “Kęstučio diena”. Užduotis. - Kęstučio laiko planavimo įgūdžiai. Tekstas.

Teikia veiklai kryptį. Motyvuoja. Padeda nustatyti prioritetus. Padeda organizuoti veiklą ir paskirstyti laiką, išteklius bei pinigus. Padeda nustatyti pažangą.

Aiškiai išdėstyti ir konkretūs; Išmatuojami (galima įvertinti pasiekimo sėkmę); Priimtini jums; Realistiški (ambicingi, bet įmanomi); Nustatyti pasiekimo terminai.

Įsipareigokite jo siekti. Pažymėkite kalendoriuje terminus. Žodį vėliau pakeiskite konkrečiais terminais.

Dirbkite ne sunkiau bet sumaniau! Pastangos savaime neduoda rezultatų. Sunkus darbas gali mažinti produktyvumą ir entuziazmą.

80 % pagrindinių pasiekimų įgyjama per 20 % viso laiko. 20 % klientų arba prekių atneša 80 % apyvartos.

Didelių tikslų nepasiekiama todėl, kad painiojami skubūs ir svarbūs darbai. .

Peržvelkite praeitą savaitę ir planuokite sakančią savaitę sekmadienį. Dieną planuokite iš vakaro. Išvardykite nebaigtus ir naujus darbus. Numatykite darbų atlikimo laiką. Atsižvelkite į asmeninį darbo stilių. Palikite laiko nenumatytiems reikalams.

Naudokite popierinį ar virtualų kalendorių. Susitikimą planuokite bent prieš dvi dienas. Susitarimus trumpai užsirašykite. Turėkite kasdienių darbų sąrašą. Dirbkite tvarkingoje darbo vietoje. Rūšiuokite dokumentus ir korespondenciją.

Dienos planavimas - 5-10 min.; Savaitės - 30-40 min.; Metinis veiklos planas - 2-3 d.

Pirmadienis - 12% Antradienis - 23% Trečiadienis - 40% Ketvirtadienis - 20% Penktadienis - 5%.

Kas labiau daro įtaką Jūsų gyvenimui ir aplinkai? Jūs pats? ar Aplinkybės?

Holistinis gyvenimo (laiko) vadybos principas: Mūsų laikas – tai gyvenimas. Dažniausiai planuojama tik darbinė veikla. Žvelkime viso gyvenimo mastu – darbinė veikla turi harmoningai derinti su visomis gyvenimo sritimis.

  • MS PowerPoint 906 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 36 puslapiai (1097 žodžiai)
  • Kristina
  • Laiko ir veiklos planavimas skaidrės
    10 - 1 balsai (-ų)
Laiko ir veiklos planavimas skaidrės. (2015 m. Gruodžio 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/laiko-ir-veiklos-planavimas-skaidres.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 14 d. 13:32
×
127 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo