Lengvųjų automobilių išmetamu dujų žala aplinkai ir žmogui


Automobiliu tarsa aplinkai. Masinu zala gamtai. Automobilių žala gamtai. Automobilio zala gamtai. Automobilių išmetamųjų dujų poveikis žmogaus organizmui. Automobiliu zala. Ar kenkia zmogaus dujos. Automobiliu ismetamos dujos. Automobiliu tarsa gamtai. Automobiliu nauda zmogui.

Lengvųjų automobilių išmetamu dujų žala aplinkai ir žmogui. Įvadas. Automobilizacijos problema. Automobiliu žala aplinkai. Automobiliu poveikis žmogaus sveikatai. Automobilių daromos žalos prevencija ir problemų sprendimas. Mokslinių tyrimų plėtojimas. Ekologiškų kelių tiesimas. Ekologiškų automobilių kūrimas. Ekologiško kuro naudojimas. Išvados. Literatūros sąrašas. Priedas. Trumpas ekologijos žodynėli.

Per paskutinį šimtmetį transportas tapo neatsiejama šiuolaikinio žmogaus gyvenimo dalimi, padedantis tenkinti poreikius, ir kurti naujus. Per šimtmetį automobiliai smarkiai pakeitė žmogaus gyvenimą ir jo aplinką. Automobilizuotose šalyse automobilis tapo būtinu atributu, nes taip organizuota aplinka ir veikla. Tai paranku automobilių pramonei. Gausėjant automobilių atsiranda ir kita blogoji jų pusė. Automobiliai smarkiai kenkia savo išmetamosiomis dujomis. Tai yra: aplinkos teršimas, neigiamas poveikis gamtai ir žmonių sveikatai. Nustatyta jog didžiausia aplinkos tarša yra didmiesčių gatvėse. Daugiausiai oras teršiamas pradedant važiuoti ir lėtai važiuojant, taigi didžiausi taršos židiniai yra sankryžos.

Darbo tikslas: Išsiaiškinti lengvųjų automobiliu išmetamų dujų žalą aplinkai ir žmogui.

Darbo uždaviniai: aptarti neigiamas automobilizacijos savybes bei galimus šios problemos sprendimo būdus.

  • Microsoft Word 42 KB
  • 2013 m.
  • 26 puslapiai (6197 žodžiai)
  • Edvinas
  • Lengvųjų automobilių išmetamu dujų žala aplinkai ir žmogui
    10 - 3 balsai (-ų)
Lengvųjų automobilių išmetamu dujų žala aplinkai ir žmogui. (2013 m. Gegužės 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/lengvuju-automobiliu-ismetamu-duju-zala-aplinkai-ir-zmogui.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 25 d. 17:15
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo